По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПокупці контенту задоволені Apple і Amazon

4 травня 2012 р. Автор: Сергій БРИЧЕВСЬКИЙ


Інтернет-магазин Опитування про ступінь задоволеності тим або іншим продавцем контенту в інтернеті, проведене серед звичайних споживачів, виявив двох цілком очікуваних лідерів. Ними стали компанії Apple і Amazon.

У 2011 році інтернет-комерція розвивалася украй активно. Рейтинг клієнтської задоволеності підраховується щороку, і цього разу вийти в лідери зуміли Apple і Amazon. Раніше їх випереджав відеосервіс Netflix, популярний в основному в США, але зараз довіра до нього впала — багато користувачів незадоволені якістю послуг, що надаються ним.

Рейтинг клієнтської задоволеності, як повідомляє сайт, спеціалізацією якого є Киев, Крым бесплатная доска объявлений Украины, підраховувався з урахуванням всіх покупців, які купують товари за допомогою стаціонарного комп'ютера або через додатки, встановлені на мобільних пристроях. Статистику збирала дослідницька компанія ForeSee. В результаті був складений список з 16 компаній, які заробляють на продажі контенту через інтернет. Згідно з правилами, кожна компанія може набрати максимум 100 балів. Apple і Amazon отримали по 85 і 84 балу відповідно. Решта фірм одержала значно менше.

Опитування показало, що споживачам більше до душі купувати товари, сидячи за монітором. Вони віддають перевагу десктопам над своїми мобільними пристроями, вважаючи їх менш зручними для інтернет-шопінгу. Доказом цього є середні бали задоволеності мобільною і настільною версією інтернет-магазину кожної компанії — останні зазвичай на три-чотири пункти вище. До речі, якщо говорити про отзывы интернет магазин Алло в Україні також відзначається аналогічними показниками.

Приблизно третина онлайн-покупців, близько 34%, заходять в інтернет-магазини із смартфонів або планшетів лише для того, щоб отримати інформацію про пропоновані товари чи послуги. Покупки з мобільних пристроїв здійснює лише 15% відвідувачів веб-магазинів. Один з п'яти онлайн-покупців — це 19% — використовує смартфон або будь-який інший мобільний пристрій з виходом в інтернет для порівняння запропонованих цін з цінами на ті ж товари, але в звичайних магазинах, вважаючи це найбільш зручним способом покупки чого-небудь.

Аналітики упевнені, що розвиток інтернет-комерції у 2012 році не тільки не сповільниться, але й істотно прискориться. Точні цифри вони поки що не наводять.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість