По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів"Ельдорадо" уклав договори про покупку 53 об'єктів нерухомості у низці регіонів РФ

05 квітня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Ельдорадо "Ельдорадо", один з найбільших російських рітейлерів побутової техніки і електроніки, уклав договори про покупку 53 об'єктів нерухомості у низці регіонів РФ з компаніями "Тентеко Лімітед" і "Репріма Ентерпрайсіз Лімітед" після схвалення ФАС відповідного клопотання, зазначається у повідомленні "Ельдорадо".

"Предметом операцій є головним чином торгові площі і складські об'єкти, які використовуються компанією "Ельдорадо" в її основній діяльності", - повідомляє рітейлер.

Як повідомив агентство "Прайм" колишній власник мережі Ігор Яковлєв, ці кіпрські компанії були раніше придбані чеською фінансово-інвестиційною групою PPF і зараз, ймовірно, відбувається внутрішня реструктуризація бізнесу. За повідомленнями ЗМІ, Яковлєв був власником "Тентеко Лімітед", яка контролює 100% оптової компанії ТОВ "Ельдорадо". "Я до цього відношення не маю, це внутрішня їх операція - це все у них вже", - сказав він.

Цю інформацію підтвердило і джерело агентства "Прайм" на ринку роздрібної торгівлі. "Вони просто переводять хороші об'єкти з офшорів на основну компанію", - сказав він.

Компанія "Ельдорадо" - одна з найбільших роздрібних мереж, профілем діяльності якої є бытовая техника і електроніка у Росії та Східній Європі. Перший магазин на території Росії (у Самарі) був відкритий у 1994 році, на території України (у Києві) - в 1999 році.

У вересні 2009 року чеська фінансово-інвестиційна група PPF закрила операцію з покупки 50% плюс одна акція рітейлера шляхом конвертації кредиту у розмірі 300 мільйонів доларів, а у вересні 2011 закрила операцію з придбання пакету акцій, що залишився у засновника бізнесу Ігоря Яковлєва і, таким чином, консолідувала 100% мережі. У звітності PPF придбаний пакет акцій "Ельдорадо" у розмірі 50% мінус одна акція був оцінений у 250 мільйонів доларів.

Tags: Ельдорадо, нерухомість, подутова техніка, рітейлер, акціїНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість