По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУчасники V Далекосхідного ярмарку нерухомості готові рухати вперед економіку Росії

5 травня 2012 р. Автор: Марія ОРУСОВА


Під час Далекосхідної ярмарки нерухомості Ювілейний V Далекосхідний ярмарок нерухомості відкрився у Владивостоку. Проведення цього заходу ще раз підкреслює його значущість не тільки у колі професіоналів, але і серед пересічних громадян.

Учасниками нинішнього ярмарку стали 22 експоненти, серед яких банки, будівельні та іпотечні компанії, спеціалізовані журнали. Географія учасників не обмежується тільки Приморським краєм.

Відкриваючи V Далекосхідний ярмарок нерухомості, начальник управління економіки і розвитку підприємництва адміністрації міста Владивостока Євгенія Майорова підкреслила значущість цього заходу:

- Останні півтора – два роки ринок був в складній економічній ситуації. Але гідно вийшов з кризи. Сьогоднішній ярмарок дає і її учасникам, і її гостям можливість не тільки одержати необхідну інформацію, але і знайти нових партнерів і однодумців в бізнесі.

Член політради "Єдиної Росії" Михайло Веселов упевнений в тому, що всі учасники ярмарку – справжні професіонали в своїй справі. Вони можуть і готові представити суспільству генеруючі ідеї, які просуватимуть не тільки економіку регіону, але і Росії.

- Сьогодні важко і фінансистам, і ріелторам. Десь прослизає іпотека, споживачі дивляться на цей ринок з оглядкой, знаючи про різного роду резонансних подіях в цьому секторі економіки. Але цей захід і недавній "Фінансовий супермаркет" показують, що ринок оживає. V Далекосхідний ярмарок нерухомості і III Далекосхідний форум професіоналів ринку нерухомості викликають сьогодні живий інтерес і у тих, хто робить перші кроки в бізнесі, і у іменитих компаній. Адже по суті справи, сьогодні це головні майданчики для обміну інформацією, ідеями, для розширення ділових контактів і презентації нових проектів. А найголовніше – це могутній імпульс для нашого загального розвитку, - так оцінив суть ювілейного ярмарку нерухомості, що проходить у Владивостоку, голова "Ліги фінансових інститутів" Олександр Івашкин.

Кожний з експонентів ярмарку зацікавлений в її успіху.

- Ми чекаємо залучення нових клієнтів. У нас є широкий вибір програм як для приватних осіб, так і для компаній – забудовників і ріелторів, - відзначила провідний персональний менеджер управління іпотечного кредитування Примсоцбанку Катерина Полєшова. - Традиційні переваги іпотеки від "Примсоцбанку" - це широкий вибір програм кредитування, ми пропонуємо своїм клієнтам 14 різних програм. Можливі перерахунок суми щомісячних платежів при достроковому погашенні, тривалий термін кредиту, що дозволяє понизити щомісячний платіж. Висновок про можливість надання іпотеки приймається у термін до двох робочих днів, гроші клієнт може одержати в день оформлення угоди. А під час роботи ювілейного Ярмарку нерухомості гості заходу можуть одержати у нас сертификаты подарочные, що передбачають знижку на комісію банку при видачі іпотечного кредитування.

Відзначимо, що Владивосток вже давно і заслужено претендує на звання столиці Далекого Сходу, динамічно розвиваючись і стаючи центром Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва. А ринок нерухомості, безумовно, відіграє одну з ключових ролей в економіці.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість