По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Москві власників житла, яке здається в оренду, змусять платити податки

5 жовтня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Мебель в прихожую Мерія Москви оголосила конкурс на створення системи по автоматичному виявленню власників, що не платять 13%-вий податок з доходів від здачі житла в оренду, і залученню їх до відповідальності. Чиновники вважають, що орендодавці квартир недоплачують в скарбницю до 5 млрд. рублів щорічно і хочуть виправити ситуацію. Московський досвід, якщо він виявиться успішним, цілком можуть спробувати перейняти згодом і в інших регіонах Росії. А там вже недалеко й до України.

Схема відбирання податків у орендодавців, у принципі, очевидна. Співробітники опорних пунктів охорони правопорядку (ОПОПов, де працюють дільничні і розміщуються дружинники, 630 пунктів по Москві) збиратимуть інформацію про найняті квартири. Методи: опитування мешканців, конс'єржів, працівників ЖКГ. Потім відомості передаються в податкову службу, щоб ті вже зв'язувалися з потенційними неплатниками.

Отже справа в банальній комп'ютерній програмі, яка упорядкує процес збору і передачі даних. Замовлення на створення цієї програми з'явилося на сайті держзамовлень московської мерії. Стартова ціна проекту — 40 млн. руб., переможець конкурсу визначиться 25 жовтня.

– Мета проекту одна – підвищити податкові збори, – заявив ЗМІ співробітник мерії.

Про те, що московська влада планують поповнити бюджет за рахунок приватних орендодавців, в червні заявив керівник ДЕПР Максим Решітників. Тоді ж він пообіцяв залучити до збору даних дільничних, управляючі і ТСЖ. За даними Решетникова, в Москві здають як мінімум 100000 квартир, дохід орендодавця з кожної з них в середньому становить 30000 руб. щомісячно, пише сайт http://www.homehotel.com.ua/. Орієнтовна сума, яку вони недоплачують до міського бюджету, — 5 млрд руб. на рік, оцінював він.

За даними агентства «Інком-нерухомість», всього в Москві 4,5 млн. квартир. А організований ринок оренди складає від цього обсягу лише 10% – 47300 квартир і 7800 кімнат. Тоді як кількість приїжджих в російській столиці явно більша, ніж однаї десята від загальної чисельності.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість