По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ 2013 році на Луганщині здадуть в експлуатацію 4 житлових будинки

06 серпня 2012 року. Автор: Майя ПЕЛЬШ


Молода сім'я мріє про квартиру Два житлових будинки в Луганську і стільки жу Северодонецьку хочуть здати в експлуатацію в наступному 2013 році.

У цих будинках – 137 квартир. Це вся житлоплоща, яка буде побудована в Луганській області. На жаль це 1% від загальної кількості людей, які потребують поліпшення житлових умов.

У Луганській області понад 37 тисяч сімей стоять в черзі на житло, але тих, що реально мають потребу значно більше. Адже для оформлення заявки на чергу необхідно мати соцгарантії держави. За 15 років за програмою молодіжного кредитування квартирами обзавелася більше тисячі сімей.

За програмою сімейна пара або самотня людина має право на 40 кв.м. житлової нерухомості. Сім'я з 3х і більш людина може розраховувати на 58 кв.м.

Як повідомив один з керівників обласного відділення «УкрГазбанку” – сукупний дохід сім'ї, для оформлення іпотеки на квартиры в Луганске в Луганську, повинен становити не менше 3600 грн., для 2-х кімнатної – 5500 грн.»

Обов'язковою умовою молодіжного кредитування є первинний внесок у розмірі 25%. На даний момент уряд України хоче змінити програму і внести обов'язкове поручительство родичів.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість