По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧерез Facebook ростуть ціни на нерухомість

06 січня 2013 року. Автор: Петро ВИННИК


Штаб-квартира Facebook У місті Menlo Park, де знаходиться штаб-квартира знаменитої соціальної мережі Facebook, поблизу від штаб-квартири почало дорожчати житло і скоротилася кількість пропозицій про продаж житлової нерухомості. Про це повідомив сайт lime-tele.com.

Інтернет-ресурс відзначає відзначає, що ще з квітня 2011 року пропозиції з продажу житла скорочувалися і за рік – до квітня 2012 року їх кількість знизилася на 9%, а вартість житла збільшилася на 8,55%.

У цих змінах на ринку нерухомості винувате IPO Facebook, оскільки власники квартир вважають, що як власники компанії, так і її співробітники, що збагатилися, прагнутимуть купувати собі житло поблизу від штаб-квартири компанії. Складно оцінити, позитивне це явище чи ні. Але факти є факти: продаж житла скоротився до рівня 2005 року. Попит росте і експерти упевнені, що і ціни на житло в цьому регіоні ростимуть і далі.

Саме IPO, як вже всім відомо, пройшло не так, як хотіли б акціонери і вони з цим не погоджуються, в усякому разі придбані акціїі незабаром звалилися відразу на 20%. Соціальна мережа оцінювалася спочатку в 104 мільярди доларів і власники з допомогою IPO зуміли залучити понад 16 мільярдів.

Аналіз акцій Facebook

Поки що даних щодо акцій Facebook є ще дуже мало, ці акції, як то кажуть, «ще пахнуть фарбою», але окремі рівні промальовувати вже можна. Наприклад, на 15-хвилинному інтервалі провести аналіз котирувань по акціях Facebookбожно більш-менш точно. Про який прогноз може йти мова? Можна виділити мінімум котирування – 26,76 доларів. На сьогодні це котирування мінімальне для всієї історії акцій Facebook, яка не така і велика. Схоже, що акції все ж таки були утримані на рівні 27,0, а прорив вниз був помилковим. Про помилковість цього прориву говорить і той факт, що котирування акцій знову повернулися вгору.

Слід звернути увагу і на опір 29,55, що має на історії декілька точок дотику. Результатом стає канал, в межах якого акції Facebook проведуть якийсь час.

Безумовно, інтервал дуже дрібний і котирування з рівною ймовірністю можуть почати як відновлюватися, так і продовжувати падіння, просто не помічаючи цього каналу, але якщо пригадати обвал ринків 2008 року, то на хвилинному інтервалі можна було абсолютно вільно проводити аналіз, тоді як на п'ятихвилинному або вище була величезна волатильність валют. Це – просто приклад того, що бувають ситуації, коли ринок поводиться незвичним чином.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість