По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКвартирні «Казанови»

06 січня 2013 року. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Договір купівлі-продажу квартири Закохані жінки довірливі і часто стають жертвами підступних спокусників - це істина, перевірена часом. Проте сучасним «Казановам» може сподобатися не тонка талія або чарівна усмішка обраниці, а... її московська квартира, пише газета "Поступ плюс".

Андрій був справжнім джентльменом – завжди ввічливий, усмішливий, попереджувальний, він галантно відкривав двері перед жінками і дарував квіти навіть «просто знайомим». Жінку потрібно підносити на п'єдестал, говорив він. А ще він запевняв всіх у тому, що в жінок немає поняття віку – вони завжди прекрасні. Тому ніхто не здивувався, коли його обраницею стала Тетяна, якій на той момент було трохи менше сорока років. Двадцатип'ятирічний Андрій підкреслював той факт, що його майбутня дружина не тільки красива, але і дуже розумна, освідчена, інтелігентна. Словом – його ідеал жінки.

Єдине, про що хвилювався молодий наречений – що привезти дружину після весілля йому буде нікуди. Сам він знімав кімнату і накопичив неабияку суму грошей на покупку власної квартири, але на жаль, їх ледь-ледь вистачало на «однушку». Адже він хотів дітей – двох, а краще навіть трьох. Мови про те, щоб вселитися в квартиру майбутньої дружини – теж однокімнатну – бути не могло. Тетяна повністю схвалювала грандіозні плани майбутнього чоловіка. Вона вирішила продати свою «однушку», і, об'єднавши їх активи, купити Квартиру Мрії – простору, комфортну, в хорошому місці. Сказано – зроблено. Двокімнатна квартира в пристойному районі повинна була стати подарунком нареченим.

Через кілька днів після укладення оборудки Андрій зник. Тетяна, яка тимчасово переїхала до мами, обірвала йому телефон, але на роботі наречений, як з'ясувалося, теж не з'явився. Тоді вона поїхала в їх квартиру, і, до свого жаху, застала там ріелтора, який демонстрував достоїнства житла іншим покупцям.

- Але це ж моя квартира! – обурено вигукнула Тетяна. – Ми з чоловіком її купили всього тиждень тому!

Ріелтор знизав плечима і повідомив, що якийсь Андрій Лесовський звернувся в їх компанію з проханням допомогти при продажі його квартири. Документи, які він надав, були у повному порядку, тому у агентства не виникло ніяких питань. Ні, він не може надати їй номер телефону клієнта, оскільки це конфіденційна інформація.

У Тетяни, що називається, опустилися руки. Документи на квартиру Андрій оформив на себе, але тоді це не здалося їй підозрілим. Що поганого в тому, що господарем квартири буде її чоловік, батько її дітей? Адже сімейне щастя було таке близьке, що думати про прикрі дрібниці і, тим більше, проявляти недовір'я, здавалося недоречним. І не вірила вона до кінця, що її коханий міг продумати все це наперед, і був не принцом з казки, а звичайним аферистом і шахраєм. Вона придумувала приводи і причини – а може, він знайшов кращу квартиру, і хоче зробити їй сюрприз? А якщо з ним щось трапилося? Навіть жахливі пояснення з серії «його викрали бандити» подобалися їй більше, ніж найпростіше – її обдурили і використали, позбавивши грошей і даху над головою.

На жаль, ситуація, в яку потрапила Тетяна, не поодинока. У Москві, де житло стало непомірне дорогим, спокусу одержати шматочок цього капіталу «спорідненим» способом дуже великий. І доморослі Казанови спокушають господинь московських квартир, користуючись своєю чоловічою чарівливістю і довірливістю закоханих жінок. Відомі випадки, коли чоловіки умудрялися оформити квартиру, куплену на спільно накокопичені гроші як «подарунок моєї мами» (майно, одержане по дарчій, не ділиться при розлученні). Приватизовувати житло на себе. А то і зовсім, грубо і неграціозно – продати квартиру нареченої і втекти з грошима.

Зрозуміло, з погляду закону всі ці випадки є шахрайськими діями, і за такі шлюбні афери передбачена кримінальна відповідальність. Проте далеко не кожен випадок шахрайства можна довести, та і жертви часто не йдуть скаржитися на обманщиків, мотивуючи це тим, що, мовляв, «все одно не знайдуть (не доведуть, не повернуть грошей і т.д.)». Деякі не подають заяв, оскільки, як і раніше, кохають своїх невірних наречених, і таємно від всіх чекають, що ті розкаються і повернуться.

Що робити, якщо ви стали жертвою мисливця за приданим? В першу чергу - не здаватися! Йти до юриста, скаржитися в прокуратуру, піднімати шум, боротися за свої права. Якщо є хоч маленький шанс повернути квартиру або гроші, ним слід скористатися. Відчуття сорому, викликане тим, що вас з легкістю обвели навколо пальця, рано чи пізно пройде, душевні рани заживуть, а ось заробити на нову квартиру буде дуже і дуже непросто. До того ж, покаравши шахрая, ви можете уберегти іншу наївну жертву від вашої долі - найчастіше на рахунку у «квартирного Казанови» буває більше однієї шлюбної афери. Герою нашої статті, Андрій, зміг обдурити трьох жінок, перш ніж попався на шахрайстві - втім, не пов'язаному з квартирними справами.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість