По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівФранцузький виробник упаковки інвестує в друкарські машини надвеликого формату

6 жовтня 2012 року. Автор: Алла ШИМАНСЬКА


POS-матеріали З кінця минулого року французький виробник упаковки Cartoneo експлуатує вже не одну, як раніше, а цілих дві 6-колірні друкарські машини від Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) - Speedmaster XL 162 і Speedmaster XL 105. Обидві машини мають секцію лакування і підготовлені для друку УФ-фарбами і лаками. Вони встановлені замість двох машин того ж формату конкуруючого виробника.

Спеціалізацією Cartoneo є дизайн, друк і изготовление POS-материалов Киев до речі також є ринком збуту продукції фірми, наприклад, гофрокоробів-дисплеїв, а також на виготовленні упаковки короткими і дуже короткими тиражами. Строгі вимоги, що пред'являються компанією до якості друку, необхідність виконання різних видів обробки і робота переважно з дуже короткими тиражами стали головними аргументами на користь придбання високопродуктивних машин Heidelberg.

Клієнти друкарні Cartoneo - компанії з косметичної, алкогольної, фармацевтичної галузей, з індустрії моди, а також невеликі виноградарські господарства району Шампані, що випускають дорогу ексклюзивну продукцію. Cartoneo чекає подальшого зростання і розвитку за рахунок виробництва продукції саме для цих сегментів ринку.

Друкарня Cartoneo має низку виробничих підприємств в перспективному з економічної точки зору регіоні Рона-Альпи. Він знаходиться на південному сході Франції, між Ліоном і Женевою. Спеціально для нових машин була побудована будівля на підприємстві компанії в Жеовресья, поряд зі швейцарським кордоном. Штат Cartoneo - приблизно 100 працівників, і цього року компанія відзначає свою 100-у річницю.

Cartoneo використовує машину надвеликого формату Speedmaster XL 162 переважно для виробництва POS-матеріалів, а Speedmaster XL 105 - для виготовлення упаковки. Середня величина тиражу у великоформатному сегменті завдань становить 3000 відтиснень і менше. Дві нові машини дозволили скоротити час переналадки на 30% завдяки високому рівню автоматизації і Prinect Inpress Control - системі спектрофотометричного контролю кольору і коректування приведення в лінію. Крім того, істотно зменшилася кількість макулатурних відходів і знизилися виробничі затрати, що особливо важливо при друці з обробкою в лінію. На клієнта справили велике враження якісний друк і стабільне перенесення кольорів в процесі виробництва.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість