По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМолодих липецьких бізнесменів учитимуть топ-менеджери зарубіжних фірм

07 квітня 2012 р. Автор: Андрій ПЕНЧУК


У Липецькій торгово-промисловій палаті стартував проект «Від ідеї – до бізнесу»

ЛипецькЩоб організувати свій бізнес і успішно ним керувати – потрібні знання, яких ні в якому університеті не знайти. Тому в Липецькій торгово-промисловій палаті вирішили удатися до досвіду країн Євросоюзу і учити молодих підприємців на досвіді успышних бізнесменів та управлінців. У тому числі і зарубіжних.

- Бажання поділитися своїми знаннями висловили топ-менеджери італійського концерну Indesit International, японської Yokohama, бельгійського Bekaert, які працюють в особливій економічній зоні «Липецьк», - повідомила прес-секретар торгово-промислової палати Марина Гольц. – Курс лекцій прочитають і представники російського бізнесу – провідні фахівці липецьких підприємств і банків, а також досвідчені управлінці обласної адміністрації.

Проект «Від ідеї – до бізнесу» викликав величезний інтерес у молоді. Його учасниками побажали стати близько трьохсот липчан, але в результаті відбору слухачами курсів стали тільки 67 з них.

Також по темі: О справочно-правовых системах в целом и Консультанте Плюс в частности

Тригодинні заняття проходитимуть тричі на тиждень і закінчаться у червні. За цей час слухачі навчаться вирішувати конкретні стратегічні і тактичні задавдання ведення підприємницької діяльності від складання бізнес-планів до практичної їх реалізації і подальшого розвитку в умовах вступу Росії у СОТ. Підсумком занять стане презентації особистих бізнес-проектів, розроблених у процесі навчання.

Перше організаційне заняття з учасниками проекту «Від ідеї – до бізнесу» провів президент Липецької ТПП Анатолій Гольцев, на якому слухачі спробували оцінити власні можливості із ведення успішного і прибуткового бізнесу у регіоні.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість