По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЛондонський англіканський священик встав на захист місцевих секс-шопів і стрип-клубів

07 квітня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Секс-шоп Вікарій церкви Святого Леонарда в лондонському районі Хакай Пол Терп висловився проти закриття місцевих секс-шопов, стрип-клубів і кінотеатрів для дорослих.

Відповідну ініціативу раніше озвучив муніципалітет, пише газета "Гардіан".

У свою чергу священнослужитель висловив думку, що, якщо згадані заклади позбавлять ліцензії, і без того неблагополучний район стане ще небезпечнішим.

"Я живу тут 27 років і пам'ятаю, яка йшла боротьба за те, щоб вони одержали ліцензію. До цього вони управлялися злочинцями і були в запустінні, а зараз знаходяться під ефективним контролем. Чому ми повинні втрачати контроль над тим, що з такою працею вдалося узяти під контроль!" - дивується він.

П.Терп додав, що закриття стріпклубов піддасть життя робітниць цих закладів небезпеки.

Почути таку позицію з вуст духовної особи є доволі несподіваним і незвичним для нас. Тому що, якщо говорити про секс-шоп в Украине, то навряд чи хтось із представників українських церков міг би відзначитися схожими заявами.

Раніше незадоволені місцеві жителі і активістки жіночих організацій почали добиватися закриття всіх діючих у Хакай секс-шопів і стрип-клубів, вони зібрали 200 підписів і отримали підтримку муніципалітету.

У відповідь на це 30 власників і робітниць стрип-клубів влаштували біля будівлі муніципалітету акцію протесту. Вони заявили, що у разі закриття цих місць дозвілля роботи позбудуться 400 дівчат.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість