По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЦегла чи легкий бетон? Вирішувати вам!

07 вересня 2012 року. Автор: Алла ТОПОРІВСЬКА


Спорудження будинку з пінобетону Мабуть, найперше питання, яке задає собі людина, яка хоче побудувати власний будинок, виглядає так: «А з чого ж будуть стіни мого будинку?» Питання, як мовитися, по суті. Адже саме стіни визначають в будинку все інше. Після вибору матеріалу для стін розв'язуються питання про тип фундаменту, його технологічних параметрів. Далі підбирається розмір і конфігурацію даху, кількість рівнів у будові. При цьому обов'язково повинен враховуватися геологічний стан ділянки під забудову.

Отже, варіанти для зведення стін індивідуального житлового будинку можуть бути наступними: цегла (силікат або кераміка), пінобетон, про який детальніше можна дізнатися на веб-сайті http://www.vemma.com.ua, газобетон, каркасно-щитові стіни, зруб ручної рубки, зруб з оциліндрованного колоди, стіни з клеєного бруса, стіни з незнімною опалубкою-монолітом.

У цій статті ми поговоримо про стіни з традиційної цегли і піно- та газобетону.

При будівництві будинку з цегли потрібно враховувати те, що сучасні цегляні вироби мають дуже низьку теплопровідність, але за рахунок цього втрачають свою міцність. Стіни, побудовані з сучасної цегли, вельми болісно реагують на атмосферні коливання: температуру повітря, вологість, і потребують додаткового захисту - облицюванню. А це означає для забудовника додаткові витрати.

Звичайно ж, у цегляних стін є і свої достоїнства. Їм не страшний вогонь пожежі, його не зіпсують деревні жуки, вони непродуваємі і досить добре захищають від морозу взимку і влітку від спеки. Зведення стін з цегли передбачає міцний, грунтовний фундамент з обов'язкові дотриманням параметрів глибини залягання для конкретного регіону. Взагалі, цегла за своїми зовнішніми даним досить виграшний матеріал - будівля цегли завжди виглядають дорого, красиво, монолітно.

Готові газо- і піноблоки мають правильну геометричну форму і зовні схожі на пакувальні коробки. Вони легені, негорючі і міцні, мають точні лінійні розміри, володіють чудовими теплоізоляційними даними. Працювати з газосилікатними блоками набагато простіше, ніж з цеглою. Замість цементних розчинів можна використовувати спеціальний будівельний клей.

Газосилікатні блоки надійно поводяться при будь-яких атмосферних діях. Стіни з пінобетону механічно стійкі і довговічні, чудово переносять вплив агресивного середовища.

Як бачимо, технологічні дані піно і газобетону цілком конкурентні з аналогічними даними цегли, а за багатьма параметрами стоять значно вище за них.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість