По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМЗС РФ не рекомендує купувати нерухомість в Північному Кіпрі

08 квітня 2012 р. Автор: Андрій ПЕНЧУК


Нерухомість на Кіпрі Москва рекомендує росіянам утриматися від придбання нерухомості на території Північного Кіпру, заявила у п'ятницю заступник директора Департаменту інформації і преси МЗС Росії Марія Захарова. "Настійно рекомендуємо громадянам Російської Федерації утриматися від укладення сумнівних операцій з придбання нерухомості на території острова, непідконтрольної законному уряду Республіки Кіпр", - сказала вона, коментуючи пропозиції різних комерційних структур, які з'явилися в інтернеті, про придбання нерухомості на території так званої "Турецької республіки північного Кіпру". Відзначимо, що Кипр туры цены на які є відносно високими, вважається дуже привабливим у плані придбання на ньому нерухомості.

Тим часом Захарова нагадала, що так звана "Турецька республіка північного Кіпру" (ТРПК) є незаконним державним утворенням, проголошеною на окупованій частині території незалежної і міжнародно визнаної Республіки Кіпр. Створення ТРПК свого часу засудила Рада Безпеки ООН у резолюціях 1983 і 1984 рр.

Кіпр де-факто розділений з 1974 року, коли Туреччина скористалася статусом одного з гарантів незалежності Кіпру як привід для військового вторгнення у відповідь на державний переворот на острові. Міжнародно визнана Республіка Кіпр, уряд якої становлять греки-кіпріоти, контролює зараз менше двох третин території острова, тоді як на півночі існує невизнана міжнародним співтовариством Турецька республіка Північного Кіпру. Президент Кіпру Дімітріс Хрістофіас і лідер турецько-кіпрської громади Дервіш Ероглу ведуть переговори про врегулювання, розпочаті ще при попередньому керівництві невизнаної ТРПК ув 2008 році, але наразі не добилися успіху. Резолюції ООН передбачають створення на Кіпрі двозональної двохгромадської федерації з єдиним міжнародним представництвом.

"Придбання російськими громадянами нерухомості у ТРПК, значна частина якої на законних підставах належить грекам-кіпріотам, що покинули місця свого мешкання в результаті вторгнення турецьких військ на Кіпр у 1974 році, пов'язане з істотними ризиками аж до судового переслідування з боку власників", - підкреслила Захарова.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість