По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівОнлайн-кінозал: доступно і зручно для всіх і кожного

8 березня 2013 року Автор: Алла МІЛЯНСЬКА


Сімейний перегляд фільму Сьогодні багато пошановувачів гарного кіно віддають перевагу перегляду фільмів в Інтернеті. ІVoD-перегляд, як ще часто називають таку кіно-процедуру, в Україну, як, загалом, і на всю територію СНД, потрапив набагато пізніше, аніж став популярним у світі. Такий стан речей був пов'язаний з повільно зростаючою швидкістю Інтернету у більшості користувачів персональних комп'ютерів. Справжній бум переглядів фільмів через світову павутину настав 2007-08 роках і відтоді лише зростає. Саме в цей період й почали з'являтися україномовні веб-ресурси, які досі пропонують фільми онлайн, що користуються великою популярністю.

Кінофільми онлайн можливо переглядати за допомогою браузера. Такий варіант дозволяє дивитися відео, не використовуючи електронні носії (CD, DVD, скачані файли). Часто вживаний термін iVoD означає «інтернет-відео за запитом». Це – свого роду гібрид телебачення та Інтернету, такий собі Інтернет-„телевізор” сучасності. І хто знає, що нам готують прийдешні комп’ютерні технології? Тому, як кажуть в Одесі, поспішайте бачити! На Заході сайти з iVoD технологією можна відвідувати ще з початку нового тисячоліття. Саме тоді корпорація Macromedia розпочала експерименти з відео у популярних програвачах Macromedia Flash Player. Піонером у застосуванні iVoD з технологією Flash став американський сервіс YouTube, який досі залишається найпопулярнішим серед користувачів. Серед головних вимог для перегляду фільмів он лайн – високошвидкісний Інтернет (понад 256 кбіт/с), наявність сучасного браузера (до прикладу, Firefox) та Flash Player'а.

Новинки кіно на окремих сайтах можна переглядати безкоштовно та не реєструючись. Дивитися кіно в Інтернеті можливо навіть цілими днями, адже тутешні колекції фільмів, видається, нескінченні, до того ж, постійно поповнюються новими російськими та іноземними стрічками. Запрошуємо, шановні глядачі, до онлайн-кінозали! Власники колекцій намагаються задовольнити запити і смаки різних користувачів: представлено широкий вибір різноманітних жанрів, повнометражних фільмів та телесеріалів. Кожен шанувальник кіно обов'язково знайде для себе щось цікаве. Дбають на кіно-сайтах і про якість зображення. Аби відео було презентабельним, тривало без затримок і помарок. Коли фільм буде дещо відставати під час трансляції, просто поставте на паузу, а через деякий час відновіть відтворення і насолоджуйтесь переглядом.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість