По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівQuanex запропонувала революційний додаток для оцінки теплопередачі вікон

09 квітня 2012 р. Автор: Андрій ПЕНЧУК


Quanex Optimizer Quanex Building Products, виробник будівельних матеріалів Quanex OptimizerКорпорация Quanex Building Products (США) – глобальний виробник будівельних матеріалів, представила Quanex Optimizer як додаток ITunes для IPad, повідомляє портал ВІКНА МЕДІА.

Програма, призначена для надання точної оцінки U-чинника (коефіцієнт теплопередачі) комплектуючих вікон, раніше була доступна тільки в інтернет-програмах, які використовувалася відділом продажів компанії.

Рік Джексон (Ric Jackson), директор із зовнішніх зв'язків з постачальниками, розповів, що корпорація продемонструвала Optimizer Quanex як веб-додаток на виставці GlassBuild і деяких інших виставках восени минулого року. Інтерес до продукту був феноменальним.

За словами Джексона, клієнти компанії не могли дочекатися моменту, щоб отримати додаток Quanex Optimizer на руки. Керівництво корпорації гордиться, що може запропонувати цей продукт через Itunes скачать бесплатно .

Quanex Optimizer забезпечує миттєву оцінку U-чинника для різних комбінацій віконної конструкції, зокрема конфігурації зі всіма поширеними дистанційними рамками, склопакетами, низькоемісійниними покриттями і газонаповненням.

В цілому, програма може оцінити 45 000 комбінацій, щоб допомогти користувачам знайти правильний баланс між вартістю і продуктивністю при виборі компонентів вікна.

Різні оновлення були зроблені в Quanex Optimizer для її реліза via Itunes (архітектура з віртуальним інтерфейсом – це незалежна від архітектури пам'яті технологія передачі повідомлень між серверами, підтримувана Microsoft), включаючи зручний інтерфейс.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість