По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

Дизайн интерьера: интерьеры вашей индивидуальности Аполонов Евгений дизайнер.. Потому что вопрос «как это выглядит» — это вопрос уже второго уровня, всегда первостепенно «как это работает». И приглашенный вами профессиональный дизайнер, прежде чем создать дизайн проект, должен учесть не только архитектурные особенности вашего жилища, но и характер, привычки, особенности, образ жизни, увлечения каждого, кто будет жить в его стенах. Проникнуться настроением, духом вашей семьи.

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівФонди Runa і Prostor інвестують $3 млн. в стартап у сфері телефонії

09 серпня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Інтернет-комунікації Венчурні фонди Runa Capital і Prostor Capital інвестують 3 мільйони доларів в компанію Infratel, розробника платформи хмарної телефонії для малого бізнесу, яка витратить гроші на розвиток цієї платформи і посилення своєї присутності на глобальному ринку, повідомили представники прес-служби Runa Capital.

Безпосередня інтеграція рішення телефонії в інфраструктуру хмарних і хостинг-провайдерів робить пропозицію Infratel вигідною і зручною у використанні як для приватних підприємців, так і для невеликих компаній і швидкорослих молодих підприємств, вважають інвестори. Підприємства малого бізнесу одержать професійне комунікаційне рішення і розширять свої можливості для взаємодії з клієнтами.

"На ринках Північної Америки, Європи і Росії працює понад 11 мільйонів малих бізнесів, що мають в своєму розпорядженні власний веб-сайт, але не мають при цьому основної платформи телефонії і що зазнають певні труднощі при взаємодії з клієнтами. Ми поставили перед собою мету - представити інтуїтивно зрозумілі і прості в застосуванні рішення у сфері комунікаційних технологій, використовуючи які, невеликі підприємства зможуть набагато простіше і дешевше заказать хостинг і таким чином забезпечити зростання і рентабельність свого бізнесу", - сказав Брайан Гуд, виконавчий директор компанії Infratel.

Інвестиції в 3 мільйони доларів будуть зроблені в рамках першого раунду фінансування від фондів Runa Capital і Prostor Capital.

"Наша довгострокова співпраця і зв'язки з хостинг-провайдерами, а також технічна експертиза допоможуть Infratel підсилити присутність компанії на ринку хмарної телефонії і надавати унікальні рішення мільйонам малих бізнесів у всьому світі", - сказав Сергій Белоусов, старший партнер-засновник венчурного фонду Runa Capital.

Infratel, Inc. - компанія з офісами у Москві і у Сієтлі (штат Вашингтон), спеціалізується на розробці рішень, що допомагають малим бізнесам налагодити взаємодію зі своїми клієнтами. Infratel співробітничає більш ніж з тисячею компаній по всьому світу і допомагає їм обробляти виклики, загальна тривалість яких в 2011 році склала 1 мільярд хвилин.

Runa Capital був створений з метою здійснення інвестицій в швидкорослі IT-стартапи, що працюють у сфері інтернету, хмарних технологій та інших хостингових послуг, а також віртуалізації і мобільних додатків.

Інвестиційний фонд Prostor Capital заснований в 2011 році для здійснення інвестицій в компанії, що ростуть, зайняті у сфері інформаційних технологій на міжнародному ринку.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість