По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівФранцузький будівельний концерн готовий вкласти мільйони євро у розвиток челябінської компанії «Мінплита»

09 серпня 2012 року. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Звукоізоляція стелі Керівництво французького будівельного концерну «Сен-Гобен» має намір вкласти десятки мільйонів євро в розширення асортименту продукції челябінського заводу «Мінплита».

Група компаній «Мінплита» - російський виробник тепло- і звукоізоляційних матеріалів з кам'яної вати під торговою маркою LINEROCK (Лайнрок). LINEROCK торгова марка високоякісних негорючих ізоляційних матеріалів на основі кам'яної вати, призначених для промислового і цивільного будівництва. Асортимент продукції LINEROCK включає будівельні ізоляційні матеріали, за допомогою яких здійснюється утеплення і звукоизоляция наступних елементів будівель: штукатурних і вентильованих фасадів, каркасних конструкцій і тришарових стін, плоских і скатних крівель, перегородок і перекриттів, підлоги і підвалів.

Відзначимо, минулого року компанія «Сен-Гобен» придбала челябінську компанію ЗАТ «Завод Мінпліта». За цей час, за словами президента компанії П'єра-Андре де Шаландара, у виробництво було інвестовано декілька десятків мільйонів євро. КОшти були спрямовані на поліпшення якості виробів і модернізацію технологічного процесу.

«Ми знаємо, що будівельний ринок Челябінської області розвивається значними темпами, це створює хороші передумови для подальшого розширення нашої присутності в регіоні, - сказав президент «Сен-Гобена». - Ми переконані, що Урал є величезним полем для діяльності нашої компанії». Він також повідомив, що компанія планує інвестувати в південноуральський проект найближчими роками кошти, зіставні з вже вкладеними.

У свою чергу губернатор Михайло Юревич відзначив, що діяльність французького концерну сприяє розвитку промисловості і технологій, заощадженню природних ресурсів, підвищенню комфорту і поліпшенню якості життя людей.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість