По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКоло учасників пільгової оренди пам'ятників архітектури можуть розширити

09 вересня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Садиба Морозових Департамент культурної спадщини Москви (Мосміськспадщина) і міський департамент майна мають намір розширити коло учасників пільгової оренди пам'ятників архітектури за рахунок добросовісних інвесторів, які раніше здійснили дорогі проекти реставрації за власні гроші, повідомила заступник голови департаменту культурної спадщини Москви Ірина Савіна.

"Мосміськспадщина і департамент майна хочуть запропонувати внести зміни в ухвалу міста Москви №12 про "пільгову оренду". Достатньо багато будівель, які були відреставровані до виходу цієї ухвали, в які інвестори вклали дуже великі гроші, де дійсно проведена наукова реставрація", - пояснила вона журналістам.

За словами Савіної, зараз Мосміськспадщина спільно з департаментом майна визначають критерії, по яких можна буде власникам тієї або іншої будівлі надати таку оренду.

На початку 2012 року уряд Москви затвердив положення про надання в оренду столичних об'єктів культурної спадщини, які знаходяться в незадовільному стані, за пільговою ціною в 1 рубель за квадратний метр на рік. При цьому орендар будівлі зобов'язується провести наукову реставрацію об'єкта.

За даними будкомплексу, на сьогодні в Москві вже укладено п'ять договорів з інвесторами щодо оренди міської садиби Морозових, де раніше розташовувалася юридична бібліотека МДУ, і, зокрема, зберігалися книги по адвокатуре, житлового будинку Бауліна на Ніколоямській вулиці, міської садиби архітектора Костянтина Буссе в Підсосенському провулку, садиби Колеснікова-Шаргіних-Сапатіної на Таганській площі, а також "будинку з каріатидами" (будинок селянина Сисоєва) в Печатниковому провулку.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість