По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПостачання заміського приватного будинку водою

09 вересня 2012 року. Автор: Юлія ДАХНО


Водопостачання Водопостачання в приватному будинку може бути як централізованим, так і автономним.

При підключенні будинку до централізованої системи водоподачі, безумовно, існує низка переваг, але є і певні недоліки. У заміському будинку споживання води значно вище, ніж в коштів на водозабезпечення.

Також значним мінусом, на думку самих мешканців, є недосконалість, а деколи і аварійний стан, сучасних централізованих комунікацій, і незадовільна якість послуг систем ЖКГ. Зростання тарифів на послуги ЖКГ при цьому може бути не найбільшою проблемою. Знову ж таки в багатьох наших нових поселеннях можливість централізованої подачі води і взагалі відсутня.

Саме тому, сьогодні для багатьох домовласників єдине рішення в цьому – автономне водоснабжение частного дома.

Автономне водопостачання. Для створення автономного водопостачання заміського будинку потрібне джерело води, що має на увазі буріння свердловини. Залежно від місця розташування, глибина буріння може бути різною, мета одна – дійти до артезіанської питної води. Хоча свердловина незамінна для створення автономного водопостачання, її виробництво всього лише частина всього процесу. Водопостачання котеджу має на увазі створення цілорічної системи для постійного використання. Для цього свердловину завершують кесоном для обслуговування насосного устаткування, яке і забезпечує автоматичне водопостачання з постійним тиском води в магістралях. Трубопровід від свердловини прокладається до будинку, по якому робиться розводка, згідно з проектною документацією. Також проводиться монтаж автоматики безперебійного управління насосним устаткуванням і встановлюються фільтри очищення води.

Про організацію водопостачання і каналізації приватного будинку або котеджу необхідно потурбуватися наперед, до початку будівельних робіт, на етапі проектування.

Оскільки водні ресурси країни контролюються державними органами, при органіації водопостачання в приватному заміському будинку потрібно не забувати про правові аспекти. Для проведення інженерних комунікаційних мереж не рідко потрібна низка узгоджень в адміністрації територіального поселення і отримання технічних умов, на яких потім грунтується проектна документація.

Якщо починати закладку фундаменту майбутнього будинку до вказаних заходів, то або будівельники можуть допустити помилки і непоправні прорахунки при здійсненні у фундаменті отворів для комунікацій, або виявиться неможливим забезпечити початкові проектні потужності.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість