По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівОсобняк Вулворта здається в оренду за рекордні 150 тис. доларів

09 вересня 2012 року. Автор: Ольга ТОПОРІВСЬКА


Особняк Вулворта Оренда особняка, розташованого в Нью-Йорку на 80-й вулиці, д. 4 E (Верхній іст-сайд), складає 150 тис. доларів на місяць. Це рекордна ціна за весь час існування нью-йоркського ринку таунхаусів, пише New York Daily News.

Будинок, побудований у 1916 році торговим магнатом Френком Вулвортом, нагадує його однойменний хмарочос в центрі Великого Яблука. Таунхаус має сполучену з солярієм їдальню на 50 місць, а в господарській спальні цілих дві вітальні і дві ванні кімнати. На третьому поверсі розташувалися бібліотека, стіни якої оброблені дерев'яними панелями, бар, і дамська кімната.

Майже кожна деталь в будинку збереглася в тому вигляді, в якому була за життя «американського бога торгівлі», як називали Вулворта, що заробив мільйонний статок на роздробі за копійки, а, вірніше, за центи. Майже сто років тому Френк Вулворт побудував на 80-й вулиці Верхнього іст-сайду три такі особняки для своїх дочок. Один з тих будинків, що здається в оренду, в даний час належить гуру фітнесу Люсіль Робертс — вона вирішила не продавати, а здати таунхаус в оренду. Нові орендарі можуть узяти житло з меблями або без.

Паула дель Нунца з агентства «Brown Harris Stevens», яка представляє таунхаус на ринку, так виправдовує рекордну вартість оренди: «Це ж диво, що будинок дожив до наших днів, а більшості оригінальних деталей час неначе не торкнувся». До речі, «Brown Harris Stevens» — найбільший брокер на ринку нью-йоркських таунхаусів. На початку цього року агентство продало за 42 млн. доларів особняк Stanford White на П'ятій авеню. Нові власники таунхауса Вулворта, за словами дель Нунци, не тільки відновили деталі обробки і інтер'єру особняка вікової давності, але і відремонтували будинок, обладнавши його всіма сучасними системами. «Таунхаус, який здається в оренду, є яскравим прикладом того, що архітектура — це мистецтво, на яке завжди знайдеться попит», — резюмує Паула.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість