По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВ Алмати презентували інноваційну юрту «Номад»

09 вересня 2012 року. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Юрта Номад В Алмати (Казахстан) на площі Абая відбулася урочиста презентація інноваційної юрти «Номад». Ноу-хау-юрта буде вручене як подарунок астанчанам від городян акімом Алмати Ахметжаном Єсимовим столичному колезі Імангалі Тасмагамбетову на честь Дня народження Астани.

«Номад» — це юрта нового покоління, яка забезпечена передовими технічними та інформаційними технологіями. Сучасна юрта, створена відомим казахстанським дизайнером Бекетом Мусреповим, буде в першу чергу актуальна для рятувальників і учених, що працюють в польових умовах, таких як геологи і археологи.

«Юрта оснащена сонячними батареями і використовує екологічно чисту енергію сонця, що дозволяє завжди мати під ногами теплу підлогу, обігрів, освітлення, холодильник і електроплиту, про що детальніше можна дізнатися на sprostok.net.ua. Крім того, міцна конструкція швидко збирається і розбирається, займає мало місця в зібраному вигляді і легко уміщається в багажнику автомобіля. Крім сказаного, юрта оснащена набором супутникового телебачення та інтернету», — сказав Б.Мусрепов.

Матеріали, з яких виготовлена юрта, — алюміній і сучасні комбіновані тканини. Генеральним партнером проекту виступив НПФ «Астана» при ініціативі Брендингового бюро «DNK».На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість