По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКороль Бельгії відремонтує палац за свій рахунок

10 січня 2012 р. Автор: Адмін


Король Бельгії Король бельгійців Альберт II вирішив внести добровільний внесок в оздоровлення державних фінансів в 2012 і 2013 роках, оголосила напередодні прес-служба двору.

Таким чином монарх відреагував на критику фламандських сепаратистів, які звинувачують федеральний центр в надмірних витратах на утримання державного апарату у важкий час кризи.

Згідно Конституції Бельгії, бюджетні дотації на утримання королівської сім'ї (т.з. "цивільний список") повинні підвищуватися пропорційно інфляції. Минулого року вони склали 11 млн. євро і повинні бути збільшені в нинішньому році на 3%, передає ІТАР-ТАРС.

Але, як наголошується в комюніке, король, не міняючи букви Конституції, викликався компенсувати це автоматичне підвищення утримання. Він взяв на себе еквівалентні витрати по ремонту палацової нерухомості в майбутні два роки. Згідно із законом такі роботи проводяться за державний рахунок.

З таким же почином король виступив у 2009 році, взявши до уваги тяготи кризи.

У комюніке двору не мовиться, скільки грошей заплатить король зі своєї кишені готівкою, або використовуючи кредитные карты, але якщо річний рівень інфляції в Бельгії складає 2,5%, то королівський подарунок держбюджету можна оцінити приблизно в чверть мільярда євро за два роки.

"Цивільний список" покриває не тільки "платню" монаршої сім'ї, але і витрати на утримання персоналу королівського палацу (66,6%), підтримку у порядку палацової нерухомості (12,5%), офіційні візити і протокольні заходи (5,5%).

Новий федеральний уряд Бельгії, очолюваний Еліо Ді Рупо, оголосив минулого тижня про зобов'язання додатково заощадити від 1,2 до 2 млрд євро на додаток до оголошеного перед новим роком скороченням бюджету на 11 млрд євро.

Проте зарплати міністрів, знову ж таки слідуючи букві Конституції, індексуються у міру інфляції. Сепаратистськи настроєні націоналістичні партії Фландрії, які рахують федеральний центр взагалі непотрібним і виступають за скасування монархії, використовували це в своїй політичній кампанії.

Нагадаємо, що схожа проблема в кризу була і у англійської королеви Єлизавети II - парламент країни запропонував їй відремонтувати палац за свій рахунок. І, потрібно визнати, знайти кошти вона змогла.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість