По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Татарстані знизилися виплати автострахування

10 червня 2012 року. Автор: Аліна НЕДЕЛІНА


Поліс автострахування Одним з драйверів страхового ринку є автострахування. Традиційно продажи полісів КАСКО і ОСАГО ростуть разом із збільшенням авторинку. За покупцями нових авто страховики влаштовують справжнє полювання, стверджуючи, що саме вони пропонують оптимальний cheap car insurance. Проте так чинять не всі. У першому кварталі 2012 року в сегменті КАСКО страхового ринку Татарстану відбувся істотний переділ ринку – премія найбільшого гравця - компанії Росдержстрах - обвалилася майже удвічі.

За словами генерального директора філіалу ТОВ «Росдежрстрах» в Казані Фаріда Хамадєєва, це пов'язано з тим, що ще минулого року компанія запустила процес «чищення портфеля». «Були визначені сегменти з високою збитковістю, по них були підняті тарифи і, відповідно, відбулося різке зниження надходжень», - пояснив Хамадєєв. Загороджувальні тарифи, за його словами, почали зніматися тільки наприкінці першого кварталу поточного року. «Щоб збитковість нівелювалася, повинен пройти рік, тому що договори поки що діють і виплати продовжуються», - додав він.

Виплати страхових компаній в РТ в I кварталі знизилися. Якщо в січні - березні 2011 року страховики виплатили своїм клієнтам 2,03 млрд. рублів, то за відповідний період поточного року – лише 1,75 млрд. рублів

За даними ФССН, виплати компанії в першому кварталі істотно перевищили збори. Зібравши всього трохи більше 70 млн. рублів, РГС виплатив своїм клієнтам – утримувачам полісів автоКАСКО понад 281 млн. (!) рублів. Це найбільший показник на страховому ринку Татарстану (16,08% всіх виплат) і майже удвічі більше, ніж у найближчого конкурента-«платника» - компанії «Чулпан» (157,9 млн. рублів або 9% всіх виплат в РТ).

Хамадєєв запевняє, що в даний час збитковість по автоКАСКО в РДС вирівнялася. «Наприкінці першого кварталу ми зонизили тарифи і почали вести агресивну політику з розвитку автострахування», - розповів він. Проте поки найбільший гравець займався оптимізацією бізнесу, інші страховики не втрачали часу дарма. Наприклад, на перше місце за премєю КАЬКО в Татарстані вийшла страхова компанія «Транснафта», у якої ще два роки тому навіть не було філіалу в Казані.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість