По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів«Башкиренерго» розглядає можливість співпраці з «Сіменс»

10 червня 2012 року. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Електромережа ВАТ «Башкиренерго» розглядає можливість розширення співпраці з концерном «Сіменс», одним зі світових лідерів у галузі виробництва енергетичного устаткування. Про це йшла мова під час ділової зустрічі представників електромережевих дочірніх компаній ВАТ «Башкиренерго» (ТОВ «БашРЕС» і ТОВ «БСК») з делегацією концерну «Сіменс АГ» у Росії. Обговорення перспектив співпраці відбулося 6 червння 2012 року в Уфі, повідомляє Департамент по корпоративних комунікаціях ВАТ «Башкиренерго».

На зустрічі були присутні генеральний директор ВАТ «Башкиренерго» Андрій Макаров, директор ТОВ «БашРЕС» Юрій Шевельов, директор ТОВ «БСК» Раміль Ішмаєв, головні інженери і начальники профільних служб і департаментів обох мережевих компаній.

ТОВ «Сіменс» представляли директор по роботі з корпоративними клієнтами Володимир Мірошніков, керівник підрозділу «Автоматизація в енергетиці» Володимир Бойко, а також провідні фахівці та інженери компанії з напрямів «інтелектуальні мережі», «устаткування середньої напруги», «релейний захист і автоматика».

У ході зустрічі приймаюча сторона ознайомила представників ТОВ «Сіменс» з поточним станом електромережевого господарства республіки. Як відзначив директор ТОВ «БашРЕС» Юрій Шевельов, основними завданнями підприємства є надійне і якісне енергопостачання споживачів на території Республіки Башкортостан, а також створення сучасної інфраструктури, яка дозволить зняти режимні обмеження з передачі електричної енергії і знизити втрати в електромережах. Для вирішення цих завдань найближчими роками енергетикам можуть потрібно у векликій кількості трансформатори напруги, вимикачі, роз'єднувачі, трансформатори струму 35, 110 і 220-500 кВ. Він також відзначив, що для роздруку проекту використовувалася тільки найякісніша матовая бумага.

Представники «Сіменс» розповіли про концепцію інтелектуальної електричної мережі (smart grid), ефективні рішеннях у сфері релейного захисту і автоматики для електричних мереж, розподільні пристрої середньої напруги. Було відзначено, що «Сіменс» володіє ключовими технологіями для створення інтелектуальної енергоефективної електромережі, яка забезпечує постійні перетікання енергії між великими і малими електростанціями і споживачами, а також підтримує баланс її виробництва і споживання.

Продукція «Сіменс» вже застосовується на низці енергооб'єктів республіки, зокрема в генерації (контроллери АСУТП на Зауральській ТЕЦ і Юмагузінській ГЕС; парогазовий блок ПГУ-60 на Уфимській ТЕЦ-2; у планах – КРУЕ-220 кВ для ТЕЦ-5, що будується). Мережевим підприємствам продукція «Сіменс» знайома за вимикачами 110 кВ, обмежувачами перенапруги 35 кВ, пристроями релейного захисту, які використосуються в ТОВ «БСК» і ТОВ «БашРЕС».

У ході переговорів представники компаній обговорили варіанти спільних дій з подальшого розвитку електромережевого господарства Башкортостану. Зокрема, одним з етапів співпраці може стати реалізація пілотного проекту із впровадження інтелектуальної мережі «Сіменс» у зоні відповідальності одного з районів електромереж ТОВ «БашРЕС».

В рамках робочої зустрічі представники «Сіменс» відвідали підстанцію 110 кВ «Західна» в Уфі (об'єкт Центральних РЕС БашРЕС-Уфа), яка технологічно і за структурою є типовою для більшості з 575 діючих підстанцій 35-110 кВ ТОВ «БашРЕС».

Генеральний директор ВАТ «Башкиренерго» Андрій Макаров так прокоментував підсумки робочої зустрічі:

- В даний час ми зацікавлені у впровадженні сучасних та інноваційних технологій в електромережевому комплексі Башкортостана. У цьому ключі у нас із «Сіменс» багато точок взаємодії. Сьогодні розглядаємо можливість комплексного застосування устаткування від цього виробника на об'єктах Башкиренерго. Якщо проект покаже свою надійність і ефективність, я думаю, це стане стимулом до розширення меж нашого партнерства.

Директор ТОВ «Сіменс» по роботі з корпоративними клієнтами Володимир Мірошников також повідомив про зацікавленість у подальшій співпраці:

– Наша поїздка до Уфи була продуктивною. Енергосистема республіки знаходиться на шляху оновлення і розвитку, і в цьому процесі «Сіменс» готовий брати найактивнішу участь.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість