По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівТури у Хорватію - відпочинок вашої мрії

10 червня 2012 року. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Хорватія Хорватія належить до країн, де на невеликій території знаходяться екологічно чисті пляжі, природні парки, термальні джерела та історичні пам'ятники, тому про відпочинок в Хорватії мріють жителі багатьох європейських країн. І не тільки мріють, але і купують тури до Хорватії, щоб своїми очима побачити цю дивовижну красу і гармонію. Загреб та Істрія, Пореч і Пулу, Дубровник і Макарська Рів'єра з відкритими обіймами зустрінуть тих, хто вирішить придбати путівки до Хорватії.

Туристи віддають перевагу відпочинку в Хорватії ще і тому, що багато пляжів країни позначені спеціальним знаком за екологічну чистоту. Туры в Хорватию – це можливість не тільки позагоряти або скупатися в кришталево чистій воді на хорватських курортах, але і покататися на яхті або катері і пройтися під вітрилами. Вода тут настільки прозора, що тури до Хорватії особливо популярні серед любителів попірнати і дослідити морські глибини.

Для тих, хто захоче поїхати на відпочинок до Хорватії взимку, т уркомпанії можуть запропонувати тури до Хорватії на гірськолижні курорти країни. Комфортабельні готелі і чудовий сервіс сприяють тому, що путівки до Хорватії на курорти Істрії – центру хорватського гірського туризму – розкуповуються миттю.

Поїхати на відпочинок до Хорватії прагнуть люди різного віку, адже різноманітність турів до Хорватії здатна задовольнити будь-які побажання. Найменші мандрівники будуть від прекрасної можливості похлюпатися в морській воді або в басейні. Путівки до Хорватії для молоді пропонують насичене нічне життя з великою кількістю барів, ресторанів та дискотек. Екскурсійні тури до Хорватії, поза сумнівом, зацікавлять дорослих туристів, які зможуть дізнатися багато нового і цікавого про цю країну. А якщо ви шукайте тихий і спокійний куточок для відпочинку, путівки до Хорватії здатні заповнити і цю нішу, адже тут легко можна знайти готель в спокійній місцевості, зокрема, на островах Адріатичного моря.

У Хорватії прекрасний будь-який відпочинок. Приємно просто увечері пройтися стародавніми вузенькими вулицями міст і сіл країни, щоб відчути дух старовини, помилуватися роботами місцевих художників, почути чарівні звуки талановитих музикантів. А дозволять вам зануритися в цю атмосферу тури до Хорватії – хіт кожного сезону. Якщо ви мрієте про захоплюючий відпочинок, Хорватія – ідеальний варіант.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість