По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМоторка більше не судно

10 червня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Катер Гаряча пора почалася і у співробітників Держінспекції по маломірних суднах МНС, і у судновласників. І справа не тільки на початку активної навігації. 25 травня у Росії набув чинності Федеральний закон №36-ФЗ від 23 квітня 2012 року «Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації в частині визначення поняття маломірного судна».

ТО відміняється! Але жилет не забудь

Для багатьох російсчких рибалок і мисливців в першу чергу актуальні норми про судна, які не підлягають державній реєстрації. Тепер такі офіційно іменуються не суднами, а плавзасобами. Їх параметри – маса до 200 кг (вважаючи з двигуном і всім устаткуванням, що вважається, і спорядженням, включаючи рятувальне), потужності двигуна, якщо він встановлений, - до 8 кВт. Не підлягають реєстрації і спортивні парусні судна завдовжки менше 9 метрів, не обладнані спальними місцями. І ті,і інші теж не підлягають класифікації і технічному огляду. До речі, якщо говорити про надувные лодки в Украине, то тут теж діє аналогічна норма.

Разом з тим вимоги до комплектації катерів, човнів, спортивних яхт ніхто не відміняв, підкреслює старший державний інспектор северодвінського інспекторського відділення ГІМС Олександр Алексєєв, все повинно бути як раніше – від рятувальних жилетів до черпаків. У повній силі, зрозуміло, і всі правила судноводіння.

Плавзасоби – звичайні катери, моторки, надувні човни, зареєстровані в суднових книгах раніше за колишніми правилами, не підлягають примусовому, або автоматичному, зняттю з обліку – воно проводитиметься тільки за заявою власника. Про таку можливість співробітники ГІМС зобов'язані повідомити, як тільки власник звернеться до ним для чергового огляду – нагадаємо, його належало проходити кожну навігацію.

Малий золотник, але дороги

Маломірним судном тепер визнається судно завдовжки не більше 20 метрів з кількістю людей на борту не більше 12. Якщо воно не здійснює комерційну діяльність, то підлягає реєстрації в реєстрі маломірних суден і огляду в ГІМС МНС Росії, на нього видається судновий квиток.

Особливі умови діють стосовно маломірних суден, зайнятих комерційною діяльністю, спортивних парусних суден, окрім вищеописаних, і прогулочних немаломірних суден (понад 20 метрів завдовжки або призначених для перевезення від 12 до 18 осіб, за відсутності комерційної діяльності); зокрема, реєстрація їх здійснюється капітаном морського порту або державними басейновими управліннями водних шляхів і судноплавства. Комерційно експлуатується судно або некомерційно – це встановлюється за заявою власника.

При огляді маломірного судна держмито за видачу свідоцтва про придатність до плавання не оплачується, талон технічного огляду не видається. Зате зросли розміри держмит за державну реєстрацію в реєстрі маломірних суден: маломірних суден, спортивних парусних суден – 1000 рублів, за винятком вже згаданих суден, що не підлягають реєстрації. Мито за видачу суднового квитка, за внесення змін в реєстрі (реєстрація і зняття з обліку двигуна) – по 100 рублів; за нове посвідчення на право управління і дублікат посвідчення – 800 рублів; за заміну посвідчень (після закінчення 10 років з моменту видачі) – 400 рублів.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість