По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


Сексуальные проститутки Подольска | Неподражаемые проститутки Хабаровска

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНайдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів

11 січня 2012 р. Автор: Адмін


Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів Вартість найдорожчої квартири, проданої в Москві у 2011 році, склала близько 50 мільйонів доларів, свідчать дані експертів, опитаних РІА "Новини".

Власником цієї квартири у середині 2000-х років, на стадії будівництва житлового будинку "Кристал Хаус" за адресою Коробейників провулок, будинок 1, став бізнесмен і політик Володимир Груздєв, який впродовж двох останніх років шукав покупця на цей актив. Квартира загальною житловою площею 1,23 тисяч квадратних метрів з шістьма машино-місцями розташовується на п'яти надземних поверхах будівлі і на двох підземних, а на верхньому поверсі є великий басейн.

- А найдорожча квартира Нью-Йорка коштувала 88 млн. доларів. Її купила росіянка

Друге місце серед найдорожчих квартир Москви, реалізованих протягом 2011 року, зайняло житло від забудовника в районі Патріарших ставків. Фахівці вказують, що вартість тієї, що пішла з первинного ринку в 2011 році квартири за адресою Гранатний провулок, будинок 8, площею 952 квадратних метра склала 42,8 мільйонів доларів. При цьому даний об'єкт очолював рейтинг первинних пропозицій Москви в 2011 році по таких параметрах, як вартість квадратного метра, загальна вартість і загальна площа.

На третьому місці міцно влаштувалася квартира в сусідній новобудові в Гранатному провулку, будинок 6. Ця квартира площею 700 квадратних метрів була реалізована в лютому 2011 року за 25 мільйонів доларів.

Примітно, що четверту позицію зайняла квартира в тому ж будинку, але меншої площі - 540 квадратних метрів, яка була вже на 5 мільйонів доларів дешевше - за 20 мільйонів доларів, відзначають рієлтори.

П'яте місце зайняв відносно невеликий пентхаус площею 458 квадратних метрів у вже згадуваному Гранатному провулку. Цей об'єкт був проданий без внутрішньої обробки за 19,1 мільйонів доларів.

Шосте місце взяв ще один пентхаус площею 540 квадратних метрів, розташований в Брюсовому провулку, будинок 19. Цей об'єкт, за даними Сидорова, був проданий за 18 мільйонів доларів.

Сьоме місце, за даними фахівців, зайняла квартира площею 450 квадратних метрів і вартістю 16,5 мільйонів доларів, розташована все в тому ж будинку номер 8 в Гранатному провулку.

А ось пентхаусу площею 500 квадратних метрів, розташованому в "Імперському будинку" на Якиманці, у якому, серед іншого встановлені позолочені столешницы для ванной, дісталося лише восьме місце - житло було реалізовано за 15,5 мільйонів доларів.

На дев'яте місце знову вийшла квартира в Гранатному провулку, будинок 6. Дана квартира без обробки площею 458 квадратних метрів була продана забудовником більш ніж за 15 мільйонів доларів.

Завершує десятку найдорожчих квартир, куплених протягом 2011 року, квартира площею 371 квадратний метр на 1-му Зачатьєвському провулку в районі Остоженки. Об'єкт був реалізований за 13,2 мільйонів доларів.

Таким чином, за даними учасників ринку нерухомості, сім з десяти найдорожчих московських квартир були куплені в 2011 році на первинному ринку житла, а шість з цих семи квартир розташовані в новобудовах в Гранатному провулку.

Tags: , , ,

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість