По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівGoogle Play відмовляється від Flash на користь HTML5

11 квітня 2012 р. Автор: Микола ВІНЕРІВ


Google Play Технологія Flash стає все менш популярною. Сьогодні від неї частково відмовилася компанія Google, замінивши її на сучаснішу мову HTML5 у музичному підрозділі свого інтернет-сервісу Google Play.

Google Play — це все той же Android Market, інтернет-магазин з програмним забезпеченням і медіаконтентом, але тепер він називається по-іншому і має зовсім інший логотип. Ребрендінг був проведений у середині минулого місяця. Рішення Google перейти на використання HTML5 у музичному розділі Google Play продиктовано істотно великими можливостями цієї технології в порівнянні з Flash. На сьогодні стандарт HTML5 введений як експеримент, і користувачі можуть відмовитися від його використання і перейти на Flash, але в недалекому майбутньому такої можливості у них вже не буде.

Ще одна зміна, внесена в Google Play Audio — це нова система рейтингів. Раніше, як відомо, за вподобану композицію можна було поставити стандартний «лайк», кликнувши по відповідній іконі. Тепер же замість «лайків» і «дислайків» є класичний п'ятизірковий рейтинг, такий же, як в конкуруючому сервісі Apple iTunes скачать бесплатно з якого можна багато корисних програм, додатків і медіаконтенту. У якійсь мірі це навіть зручніше.

За станом на квітень 2012 року, підтримка обробки потокового аудіо за допомогою технології HTML5 реалізована не у всіх сучасних і популярних браузерах — вона є в Apple Safari, Google Chrome і MS Internet Explorer, але відсутня в Mozilla Firefox і Opera. Що стосується мобільних операційних систем, то відтворення потокового аудіо через HTML5 реалізоване наразі тільки в Apple iOS.

Перехід на нову технологію повинен сприяти зростанню популярності Google Play Audio. Зараз, як відзначають аналітики, його продажі поки далеко не такі високі, як того хотілося б і самій Google, і правовласникам. Apple iTunes як і раніше залишається лідером у цьому секторі, і Google очікує довга та вперта боротьба за перше місце.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість