По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

продвижение web сайтов Один из основных недостатков продвижения сайтов в поисковых системах, заключается в том, что поисковые системы часто меняют свои алгоритмы ранжирования страниц, в поисковой выдаче, вследствие этого могут изменяться позиции сайта, но для грамотного маркетингового агентства, всё это, не является проблемой. Поисковое продвижение сайта в интернете, стоит дешевле, чем любой другой вид рекламы. Доступно для любых юридических и физических лиц, нет ограничений.

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівТулєєв поскаржився Путіну на "Аерофлот", "Уральські авіалінії" та S7

11 серпня 2012 року. Автор: Ольга ТОПОРІВСЬКА


Аерофлот Губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв направив телеграму президенту Володимиру Путіну з проханням розібратися із завищеними, на його думку, цінами на авіаквитки в регіоні, які встановлюють авіакомпанії "Аерофлот", "Уральські авіалінії" і S7. Про це повідомляється в прес-релізі обласної адміністрації.

Згідно із заявою Тулєєва, до влади останнім часом надходять численні звернення від жителів області. В першу чергу, вони стосуються рейсів з Кемерово і Новокузнецька до Москви і назад.

Управління ФАС по регіону визнало факт порушення антимонопольного законодавства авіакомпаніями "Сибір" і "Аерофлот". Вартість авіаквитків до Москви з Томська і Новосибірська дешевша на 8 тисяч рублів, ніж на аналогічні польоти з терміналів Кузбасу. Таким чином, виходить, що жителям Кемеровської легше добратися на машині до аеропортів Новосибірська і летіти до Москви вже звідти.

Одночасно губернатор написав гендиректору S7 Володимиру Об'єдкову. У листі він зажадав знизити ціни на квитки, пригрозивши інакше звернутися в керівництво ФАС і в арбітражний суд.

До речі Аерофлот минулого місяця пропонував авіаквитки в/з Омська, Красноярська, Новосибірська і Катеринбурга за спеціальними тарифами. Кемерово і Новокузнецька, як бачимо, ці тарифи чомусь не торкнулися.

Распродажа авиабилетов Ааэрофлот здійснювалася з 20 по 31 липня 2012 року, перевезення повинне починатися в період з 20 липня по 29 жовтня 2012 року. Максимальний термін перебування в пункті призначення — один місяць при перевезенні між Москвою і Омськом, Новосибірськом, Красноярськом, Катеринбургом.

Максимальний термін перебування в пункті призначення — шість місяців при перевезенні між пунктами Росії (окрім Москви) і Омськом, Новосибірськом, Красноярськом, Катеринбургом. При цьому, як підкреслює прес-служба компанії, такси і збори оплачуються окремо.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість