По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівIKEA оцінила свій бренд у 11 мільярдів доларів

11 серпня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


IKEA IKEA вперше провела оцінку своєї торгової марки, це відбулося в результаті внутрішньої операції. Дочірня компанія IKEA Systems викупила права на бренд у головної Interogo за $11,2 млрд. Це на $2 млрд більше, ніж бренд оцінювали експерти.

Новим власником бренду одного з найбільших виробників меблів стала дочірня компанія IKEA Systems, зареєстрована в Нідерландах. Раніше торгова марка належала зареєстрованій в Ліхтенштейні компанії Interogo, підконтрольній засновнику IKEA – Інгвару Кампраду.

Операція пройшла ще у січні поточного року, але відомо про неї стало тільки зараз. За словами директора з комунікацій Inter IKEA Group Андреса Байланда, транзакція була спрямована на «консолідацію і спрощення роботи структур групи».

«Це була внутрішня операція, і вона не впливає на роботу компанії. Але тепер ми знаємо реальну вартість компанії», – пояснив він. Бренд IKEA оцінений в 75 млрд шведських крон ( $11,2 млрд), повідомляє газета The Local.

«Якщо ви купуєте бренд IKEA, ви одержуєте не тільки логотип, але і хороші відносини з клієнтами, і стійку репутацію на ринку, – цитує видання експерта Бенгта Хаканссона з Brand Clinic. – IKEA - сильний бренд. У свідомості споживачів він асоціюється з високими культурними цінностями, низькими цінами і шведською якістю». Закономірно, отже, що мебель в Киеве під брендом IKEA вважається однією з найпрестижніших і найякісніших.

У щорічному рейтингу найдорожчих брендів світу BrandZ Top 100, що складається британською дослідницькою компанією Millward Brown Optimor, у 2012 році бренд IKEA займає 89-е місце. За рік його оцінка зросла на 26% – до $9,2 млрд.

Дослідники оцінили марку IKEA на $1 млрд дешевше від бренду російського Ощадбанку і німецької Siemens, сам виробник меблів – на стільки ж дорожче, але майже на $1 млрд дешевше від брендів Pepsi і Zara.

Компанія належить нідерландському фонду Stichting INGKA Foundation (головна компанія групи – голландська INGKA Holding B.V.) і сім'ї засновника Інгвара Кампрада. Статок Кампрада у 2008 році журнал Forbes оцінив в $31 млрд.

Всього в IKEA понад 294 магазинів у 26 країнах. За 2010/2011 фінансовий рік чистий прибуток компанії у світі зрісріс на 10% – до $3,88 млрд.

У Росії інтереси IKEA представляють її дочірні компанії. «Ікеа дім» управляє торговими центрами, ТОВ «Ікеа мос» розвиває мережу торгових центрів «Мега». Перший комплекс IKEA відкрився у Хімках в березні 2000 року. Чистий прибуток компанії в Росії за 2010 рік досягнув 978,9 млн. рублів, а виручка за рік зросла до 39,9 млрд рублів.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість