По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


Лучшие симпатичные шлюхи Магнитогорска на портале kurtizanki-magnitogorska.com

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ мерії Пензи обговорили питання законності перепланування житлових приміщень

11 серпня 2012 року. Автор: Юлія ДАХНО


Перепланування В адміністрації міста Пензи відбулася нарада, основною темою якої стало питання проблеми законності перепланування житлових приміщень. У нараді, яку провела перший заступник голови адміністрації міста Пензи Людмила Кіпурова, взяли участь начальник Управління у справах ГОЧС міста Пензи Микола Заводовський, начальник Держжитлобудтехінспекції Пензенської області Ірина Ширшина, інші відповідальні особи.

Предметом безпосереднього обговорення стали дії низки осіб, в результаті яких квартира великої площі після перепланування розбивається на декілька житлових приміщень. Такі кімнати обладнуються санвузлом, електричною плитою, після чого вона стає придатною для відособленого мешкання. В даний час в Пензі зафіксовано кілька подібних випадків, це, зокрема, житлові будинки на вулицях Кижеватова, Московська, Червона.

В ході обговорення Людмила Кіпурова підкреслила, що законність такних дій викликає сумнів. Про законність перепланування квартир та будинків також можна дізнатись на цьому цікавому ресурсі. Вона відзначила, що при неузгоджному переплануванні порушуються права та інтереси інших громадян, створює загрозу для їх життя і здоров'я. Зокрема, в результаті таких перепланувань навантаження на всю систему комунікацій будинку різко зростає, внаслідок чого цілком імовірним виникнення аварійних ситуацій.

Представник компанії «Пензенські електричні мережі» заявив, що подібні дії викликають безперечні побоювання, начальник Управління у справах ГОЧС міста Пензи Микола Заводовський підтвердив, що в таких випадках зростає небезпека виникнення пожежонебезпечних ситуацій. Ірина Ширшина погодилася з позицією адміністрації міста Пензи. Ірина Володимирівна пояснила, що закон не допускає установки додаткового сантехнічного устаткування на верхніх поверхах.

Підводячи підсумки зустрічі, Людмила Борис заявила, що не можна допустити розповсюдження подібної практики в місті Пензі. Для цього буде потрібно спільна робота всіх відповідальних осіб з цієї проблеми. Перший заступник голови адміністрації дала доручення додатково вивчити юридичну базу з цього питання, залучити до роботи відповідні служби, як от ТОВ «Міськводоканал», Управління Росспоживнагляду по Пензенській області та інші. Крім того, Людмила Борис рекомендувала залучити до цієї проблеми прокуратуру міста.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість