По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ березні трансляції сервісу Pandora склали 1 мільярд годин

12 травня 2012 р. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Радіо Пандора Онлайн-радіо компанія Pandora недавно опублікувала ключові показники своєї аудиторії, які свідчать про величезну популярність сервісу. Повідомляючи про свої успіхи, Pandora, можливо, сподівається привабити більшу кількість рекламодавців і, відповідно, одержати більше доходів від реклами. У компанії заявляють, що вони і в майбутньому публікуватимуть інформацію про використання сервісу на різних платформах.

Недавно Pandora опублікувала дані за березень 2012 року, згідно з якими, вперше з моменту заснування сервісу, кількість прослуховуючого на Pandora контенту досягла 1 млрд. годин, в порівнянні з 975 тис годин у лютому цього року.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшення обсягів трансляцій склало 88%. Щоб читачі, які знайомляться з доповіддю, могли повною мірою оцінити досягнення компанії, вона повідомила, що 1 млрд. годин потокових трансляцій Pandora досягла ще в 2009 році, проте — за весь рік, а не за місяць.

Частка Pandora на ринку потокового радіомовлення у США в березні 2012 року досягла 5,79%, збільшившись з показника у 3,04% в березні минулого року.

Також компанія повідомляє, що кількість її активних слухачів зосла до показника в 51 млн. осіб, збільшившись протягом року на 59%, з 32 млн. наприкінці березня 2011 року. Кількість зареєстрованих користувачів сервісу, які активно використовують сервіс Pandora як своє персональное онлайн радио, становить понад 125 млн.

У недавно опублікованих фінансових результатах компанії за четвертий квартал 2011 фінансового року, вона показала виручку у розмірі $81,3 млн., що на 71% вище, ніж за той же період 2010 року – проте виручка не означає прибуток.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість