По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЕксперти склали портрет покупця квартири-студії

12 травня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Квартира-студія Фахівці компанії "НДВ-нерухомість" склали портрет покупця квартири-студії в московському регіоні. За даними експертів, цей формат житла найбільш затребуваний серед молодих сімей.

Згідно із дослідженням, на молоді сімейні пари припадає 47 відсотків від загальної кількості покупців квартир-студій. Як відзначають аналітики, через відносно доступну ціну (від 2 мільйонів рублів) таке житло є для них хорошим стартовим майданчиком для подальшого обміну на велику квартиру. Варто відзначити, що продажа квартиры в Днепропетровске категорії "студія" теж найбільшою популярністю користується серед молодих сімей.

До 35 відсотків в структурі покупців становлять самотні люди, які проводять удома мінімум часу, а також хочуть заощадити на покупці квартири (наприклад, студенти і неодружені). Частка клієнтів-пенсіонерів доходить до 10 відсотків. Для них така квартира дає можливість скоротити комунальні платежі і полегшити процес прибирання.

8 відсотків, що залишилися, припадають на інших покупців, зокрема, представників творчої інтелігенції (можуть перетворити квартиру на творчу студію) і бізнесменів з регіонів, які за невеликі гроші хочуть придбати основне або додаткове житло в столиці.

Більшість покупців - люди у віці від 26 до 30 років (26 відсотків). На клієнтів у віці 36-40 років припадає 25 відсотків, 31-35 років - 21 відсоток, 41-45 років - 11 відсотків, старших 45 років - 10 відсотків. Частка молоді у віці до 25 років становить 7 відсотків із загальної кількості покупців.

Квартира-студія є єдиним житловим простором без ізольованих приміщень (окрім санвузла). Вперше таке житло з'явилося у США в 20-х роках минулого століття. Основним плюсом студій вважається нижча порівняно з "однушками" вартість. При цьому аналітики підкреслюють, що пропозиція квартир-студій на ринку московського регіону вельми обмежена.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість