По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЗакінчується прийом заявок для участі у четвертому щорічному Параді наречених в Одесі

13 квітня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Парад наречених Прийом заявок для участі у четвертому щорічному Параді наречених, який пройде в Одесі 27 травня, закінчується 15 квітня. Про це повідомила організатор Одеського параду наречених, директор весільного агентства «Мендельсон і синова» Маша Резнікова.

Як повідомила М. Резнікова, «прийом заявок тривав майже рік. Відразу після закінчення Параду наречених починається прийом заявок для участі у наступному».

«На сьогодні надійшло вже понад 400 заявок. Буде відібрано лише 50 дівчат. Є і заявки з інших міст України. Детальнішої інформації поки що немає, тому що прийом заявок продовжується. Після 15 квітня буде проведене жеребкування, і ми зможемо поділитися точнішою інформацією про наших учасниць», – додала вона.

А вранці 27 травня 50 дівчат зі своїми весільними платтями приїжджають в салони майстрів краси, де здійснюється перетворення: макіяж, зачіски, плаття...

Парад наречених – це некомерційний проект, захід соціально-рекламного характеру, покликаний зміцнити і підвищити суспільну цінність таких понять, як сім'я, шлюб, заміжжя і материнство. Був заснований московським весільним фотографом Катериною Алешинськой. Як відзначила свадебный фотограф Одесса є прекрасним містом для проведення такого заходу.

Перший Парад наречених був проведений восени 2006 р. у Москві. В ньому брало участь 7 дівчат. З тих пір став традицією, в Москві він проводиться двічі на рік – весною і восени. У Параді наречених у Москві в травні 2008 р. взяли участь 150 наречених.

Естафету заходу також перехопили інші міста: Тула, Калуга, Владивосток, Володимир, Київ, Харків, Львів і ін. В Одесі перший Парад наречених пройшов в травні 2009 року.

Тим часом стало відомо, що цього року відбудеться перший конкурс «Наречена року Карелії-2012»

Учасницями конкурсу можуть стати дівчата у віці від 17 до 35 років, які уклали шлюб в 2010- 2011 році або подали заяву в ЗАГС про укладення шлюбу в нинішньому році. Охочих зустріти свого обранця найближчим часом запрошують до участі в спеціальній номінації «Потенційна наречена».

У ході конкурсу буде визначена «Краща наречена Карелії». За словами організаторів, нею стане дівчина, що «є прикладом для наслідування, еталоном моральності і краси, для якої сім'я – головна життєва цінність».

«Наречену року» виберуть на день міста Петрозаводська 29 червня. А продовженням конкурсу стане Парад наречених на набережній Онезького озера 30 червня, до участі в якому запрошуються всі охочі.

Tags: наречені, Одеса, шлюб, весільний фотограф, конкурсНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість