По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНа онлайн дошці оголошень є будь-яка інформація

13 августа 2013 года Автор: Алла ШИМИНА


Дошка оголошень Колись різноманітні оголошення розвішували на вулиці (зупинках, стовпах, деревах, трансформаторних будках, окремо відведених для цього місцях – дошках оголошень), кругом – де би їх могли побачити люди, потенційні споживачі запропонованої інформації. Сьогодні, щоправда, щось подібна також можна побачити. Проте, із розвитком Інтернету, торгівля помалу переселяться в віртуальний простір, великої популярності набувають й онлайн дошки оголошень. На таких веб-афішах подається найрізноманітніша інформація. І головне, що її просто величезні об’єми, і все це в одному місці.Портал оголошень в Інтернеті – це місце, де можна дізнатися корисну інформацію (наприклад, про рух транспорту, ціни на нерухомість тощо), просто та швидко продати чи купити той чи інший товар або послуги. Створенням подібних ресурсів займаються професіонали, які розробляють сервіси зручними, аби користувачам було зручно відшукати те, що їм потрібно. Завдяки широкій Інтернет аудиторії, відповідно масовому відвідуванню он лайн дошок оголошень, тут можна доволі швидко продати чи придбати необхідний товар, віднайти потрібну фірму, заклад, організацію. Така можливість абсолютно стирає географічні межі – покупець може купити потрібну йому річ, яка знаходиться зв сотні кілометрів від його дислокації, скажімо, на сайті www.nurgutscheine.de.

Ще однією важливою перевагою згаданих інформаційно-торгівельних порталів є те, що вони, здебільшого, безкоштовні. Тобто, користувач не тільки може безкоштовно переглядати пропозиції, здійснювати відповідні замовлення, торгові операції, але й легко і просто розмістити на сайті власні оголошення. Таким чином, безкоштовна онлайн дошка оголошень є місцем зустрічі величезної кількості зацікавлених осіб, тут пропонується безліч товарів та послуг, як безпосередньо виробниками, так і окремими індивідуальними власниками (наприклад, тут можна продати свої нерухомість, автомобіль, чи навіть бензопилу, запропонувати свої послуги по ремонту квартир, техніки тощо).

Безкоштовні онлайн оголошення сьогодні значно ефективніші від інших варіантів – друку в газетах чи журналах і т.п. На відповідній дошці в Інтернеті можна розмістити інформацію про товар, пропонуючи, скажімо, матрасы со скидкой 50, чи послуги, подати рекламу компанії. Є унікальна нагода залучити потенційних партнерів, розповісти про себе широкому загалу віртуальної аудиторії. Скористайтесь можливістю швидко та вигідно щось продати чи купити, оперативно дізнатися, вигідно розмітити.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість