По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів



Британська влада змусить YouTube ввести вікове маркування відео

14 серпня 2013 року Автор: Алла ШИМІНА


Тільки після 18-ти
YouTube та інші відеохостінги під тиском британської влади планують ввести нову систему рейтингів, яка дозволить захистити дітей від відео «для дорослих». Як повідомляє The Telegraph з посиланням на власні джерела, уряд, інтернет-компанії і медіа-регулятори вивчають можливості використання «розподіленого» призначення вікових рейтингів.

За даними видання, нова система дозволить користувачам указувати, для якого віку, на їх погляд, підходять ті чи інші ролики. Прототип такої системи, пише газета, містить просте опитування про рівень жорстокості, наявність пропаганди наркотиків, нецензурної лексики та інших «небажаних» для дітей відео.

Розробкою нової системи керує Британська рада класифікації кіно (BBFC). Передбачається, що одним із застосувань нового рейтингу може стати своєрідний «світлофор»: безпечні для всіх відео можна буде відзначати зеленим кольором, жовтим — ті, які можна дивитися у присутності дорослих, і червоним ті, які взагалі неприйнятні для дітей.

З повідомлення британської газети неясно, чи буде вікове маркування використане тільки на британській версії YouTube, чи розповсюдиться на весь відеохостинг.

Як відзначає The Telegraph, представник уряду в Палаті лордів з питань культури лорд Джон Гардінер минулого місяця закликав «збільшити використання вікових рейтингів у Мережі». За його словами, подібні системи повинні бути розроблені інтернет-компаніями до кінця року.

Британська влада виступає за введення обмежень в Мережі, які дозволили б захистити дітей від небажаних матеріалів. Зокрема, прем'єр Девід Кемерон неодноразово заявляв про необхідність ввести систему, при якій доступ до порносайтів був би заблокований за замовчуванням у всіх інтернет-користувачів. За задумом Кемерона, щоб відкрити доступ до порно, британцям доведеться окремо просити про це свого інтернет-провайдера.

Відзначимо, що на YouTube, найбільшому відеохостингу в світі, вже є «безпечний режим», що дозволяє користувачам захиститися від відео з віковими обмеженнями. Крім того, глядачі можуть скаржитися на відео, що містять сцени сексу, насильства, знущань над дітьми і так далі.



На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість