По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНайбагатшими омськими чиновниками стали Радул і Прозорова

14 вересня 2012 року. Автор: Алла ШИМАНСЬКА


Доходи На офіційному сайті уряду Омської області були оприлюднені дані про доходи і майно членів регіонального кабінету міністрів. Найбагатшим омським чиновником став керівник апарату губернатора Володимир Радул.

Як випливає з наведених документів, офіційний дохід Радула за минулий рік склав 4 млн. 566 тис. 483 рублів. У власності у чиновника є квартира площею 144,4 кв. метрів, а також іномарка «Ніссан Тіана». Дружина Радула їздить на «Хундай Гетс», володіє 1/4 долі земельної ділянки і 1/4 частки квартири, а також квартирою площею 32 кв. метра. Її офіційний дохід – 135 тис. 177 рублів.

У гаражах у омських міністрів стоять такі автомобілі, як «Мерседес Бенц МЛ-350» (міністр спорту Шелпаков), «БМВ 523 i» (глава Мінпрому Горбанов), «Лексус-470» (міністр охорони здоров'я Єофеєв), а також менш статусні іномарки – «Хонда ЦРВ», «Ніссан-Альмера», «ТОЙОТА-РАВ 4», «Міцубіси Паджеро», «Хундай Туксон», «Хундай Матрикс 1,6», детальніше про ці автомобілі можна дізнатися на http://defi.kiev.ua/hyundai/, і «Ніссан Х-Трейл».

На другому місці в рейтингу омських чиновників йде міністр освіти Ірина Прозорова – 4 млн. 498 тис. 708 рублів. Чиновниця, яку два роки тому критикували за дохід в 2,8 млн. рублів, тепер заробляє майже в 2 рази більше і ризикує знову накликати на себе гнів вчительського співтовариства. Живе міністр в квартирі площею понад 108 кв. метрів і володіє частиною земельної ділянки. Машини у Прозорової, щоправда, нема.

Більш ніж на 500 тис. рублів відстав від колег міністр економіки області Ігор Мураєв, який заробив 3 млн. 906 тис. 664 рублів, – це третій результат серед членів регіонального кабміну. Чиновник їздить на «Тойотіе Корола», при цьому сім'я Мураєва живе в чужій квартирі площею 54 «квадрати». Свого житла у міністра немає.

Перші заступники губернатора Андрій Бесштанько і Валерій Бойко заробляють по 3,4 млн. рублів, секретар регіональної Ради безпеки Микола Калініченко – 3,5 мільйонів. Решта міністрів облуряду одержали, в середньому, по 2,6 млн. рублів. «Найбідніший» в команді глави регіону – міністри природних ресурсів Борис Мішкін і культури Володимир Телевний понад 2,1 млн. рублів).На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість