По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПоповнення гаманців WebMoney стало доступне в терміналах СБ Банку

14 вересня 2012 року. Автор: Алла ШИМАНСЬКА


WebMoney СБ Банк запускає спільну програму з міжнародною системою розрахунків WebMoney: тепер утримувачі електронних гаманців системи зможуть поповнювати їх готівкою через термінали банку. Про це повідомили в кредитній організації, пообіцявши, що найближчим часом поповнювати рахунок WebMoney-гаманця також можна буде через інтернет-банк Sbank.ru.

Як уточнюється, поповнення рахунків WebMoney в інтернет-банку або терміналах, встановлених в офісах банку, здійснюється безкоштовно, у вуличних терміналах — з комісією. Мінімальна сума поповнення за одну операцію — 100 рублів, максимальна — 15 тис. рублів.

Термінальна мережа СБ Банку налічує 1 120 пристроїв, через які також можна сплатити комунальні послуги і послуги операторів стільникового зв'язку, IP-телефонії, кабельного і супутникового телебачення, інтернет-провайдерів тощо. У планах банку також запровадження такої послуги, як вывод средств webmoney на карту visa.

СБ Банк (ТОВ) — середній банк, що входить в топ-100 російських кредитних організацій за ключовими фінансовими показниками. Заснований у 1994 році в Москві. Орієнтований переважно на роботу з корпоративними клієнтами з числа представників середнього бізнесу, розвиває і роздрібний напрям. Основні кінцеві власники: Леонід Тюхтяєв, Віталій Іванчихін (по 16,56%), Олексій Голубков, Андрій Вовченко і Ярослав Стешко (по 13,09%) і Володимир Ардашев (8,28%). Долі решти бенефіціарів не перевищують 5%.

За даними Банки.ру, на 1 серпня 2012 року нетто-активи банку — 47,42 млрд рублів (91-е місце в Росії), капітал (розрахований відповідно до вимог ЦБ РФ) — 6,21 млрд, кредитний портфель — 30,09 млрд, зобов'язання перед населенням — 10,64 млрд.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість