По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧоловіки комплексують після перегляду «полунички»

Але більшість представників сильної статі приховують цей факт

15 травня 2013 року Автор: Петр ВИННИК


Перегляд порно «Якщо ти постійно стурбований своїми статевими органами, то це, без сумніву, відображатиметься на сексуальному житті», - говорить Деббі Хербенік, доктор філософських наук, провідний автор дослідження і науковий співробітник з Університету Індіани (США).

І хоча більшість чоловіків приховують, що комплектують з приводу свого статевого органу, дослідження показує, що, насправді, кожен п'ятий незадоволений саме розміром.

Знизити рівень неспокою із цього приводу допоможе зменшення кількості перегляду порно. Кажучи іншими словами, перегляд «полунички» і порівняння себе з головними героями порнофільму завжди залишатиме неприємний осад, а також давати привід для неспокою.

Тим часом учені з Копенгагенського університету (Данія) недавно з'ясували, що кількість чоловіків, які хоч раз в своєму житті дивилися порнографічні фільми, удвічі перевищує кількість представниць прекрасної статі, що дивилися «полуничку». Дослідники намагалися спростувати теорію про те, що перогляд «фільмів для дорослих» серйозно впливає на сексуальне життя і потенцію.

В ході опитування 4600 добровольців у віці від 15 до 25 років 88% хлопців і 45% дівчат зізналися, що періодично дивилися порно ролики онлайн протягом останнього року. Але у піддослідної молоді учені не помітили ніяких відхилень в сексуальній поведінці.

Дослідники пояснюють отримані результати тим фактом, що на інтимне життя людини, в першу чергу, впливає виховання, темперамент, а також рівень матеріального достатку і середовище. В той же час, на їх думку, перегляд«дорослого» кіно, навіть «жорсткого», практично не накладає ніякого відбитку на сексуальне життя людини, пишуть зарубіжні ЗМІ.

Відзначимо, в той же час дослідники з різних країн раніше одержували протилежні результати. Так, на думку американських учених, «полуничка» може «вбивати» секс і мозок. Інші дослідники рекомендували чоловікам взагалі не дивитися «фільми для дорослих».На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість