По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУдарні дрелі: інсрумент, необхідний при будівництві і ремонті

15 вересня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Робота з ударною дреллю З недавнього часу ударні дрелі зайняли міцне місце серед електроінструментів, необхідних при будівництві або ремонті.

Сьогодні інструмент цього типу виробляться більшістю фірм, що займаються виготовленням будівельного інструменту. Сучасні ударные дрели дозволяють не тільки свердлити отвори в матеріалах різної міцності, але і вкручувати і викручувати гвинти, санаморізи і шурупи. Пристрій дає можливість працювати навіть з особливо міцними матеріалами, хоч і об'єм робіт в даному випадку дещо скорочується.

Принцип функціонування полягає в наступному: обертання і ударна дія свердла передається від двох храповиків, причому ударна амплітуда не дуже велика. За рахунок цього доводиться докладати більше зусиль при роботі, підвищується вібрація інструмента.

Деякі моделі дрелей дозволяють використовувати відразу дві швидкості свердлення, тому потужність інструмента може застосовуватися, згідно із поточними потребами. Принцип їх роботи схожий з тим, який використовується в автоматичних коробках перемикання передач, що використовуються в автомобілях.

Всередину перфоратора поміщається спеціальний ударний механізм, який працює за рахунок електрики або пневматики. Він сам здійснює удар, а будівельнику потрібно тільки запускати пристрій. Він дозволяє обробляти великі об'єми твердих матеріалів без додатку зусиль.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість