По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівДитячий садок і бібліотека відкрилися у сахалінському селі

15 вересня 2012 року. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Село Чапаєво 14 вересня в селі Чапаєво відбувся урочистий захід, присвячений відкриттю капітально відремонтованої будівлі дитячого саду "Тополя" і сільської бібліотеки, розташованої в будівлі дитячого саду, повідомляє прес-служба адміністрації Корсаковського міського округу.

Ремонтні роботи будівлі дитячого саду "Тополя" проводилися відповідно до довгострокової цільової програми Сахалінської області "Забезпечення доступності дошкільної освіти у Сахалінській області на 2011-2015 роки".

Крім безпосередньо капітального ремонту будівлі "Тополі" придбано технологічне устаткування для оснащення піщеблока, спортивне устаткування для занять в спортзалі, дитячі спальні і ігрові кімнати обладнані новими меблями. Спальню купить для дітей було вирішено з екологічно безпечних матеріалів. Територія дитячого саду повністю упорядкована, на ігрових майданчиках відремонтовані тіньові навіси, встановлені ігрові комплекси. Велика увага приділена безпеці вихованців – по периметру території встановлено нову огорожу, освітлення.

В результаті проведених робіт відкрилися дві додаткові групи на 40 місць. Дитячий садок "Тополя" розкрив свої двері для 65 дітей у віці від 1,5 до 7 років. Таким чином, проблема з черговістю на надходження дітей в дитячий садок у селі Чапаєво повністю вирішена. Крім того, для дітей дошкільного віку з села Охотське при бажанні їх батьків у дитячому садочку "Тополя" села Чапаєво можуть бути надані місця.

Урочиста церемонія відкриття дитячого саду і бібліотеки села Чапаєво зібрала немало почесних гостей і жителів. Серед гостей на відкритті були віце-мер, керівник департаменту соціального розвитку адміністрації Наталія Густова, голова Сахалінської обласної думи Володимир Єфремов, заступник міністра утворення Сахалінської області Олександр Іванов, віце-мер, керівник фінансового управління адміністрації Євгенії Пілюшенко, директор ВАТ "Корсаковський морський торговий порт" Андрій Каменєев.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість