По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКурська пошта відмовляється від старих технологій

15 вересня 2012 року. Автор: Ольга ДАХНО


Пластикові пломби Поштові працівники відмовилися від сургучу. Розвиток використовуваних Поштою Росії технологій зумовив відмову від використання цього традиційного матеріалу для опечатання поштових відправлень.

Відзначимо, що сьогодні сургуч вже не забезпечує надійного захисту сучасних видів поштової упаковки і тари, тому курська пошта повністю замінила його сучасними і надійними засобами, які блокують несанкціонований доступ до вмісту поштовій місткості і вкладень в поштовому відправленні: зараз використовуються безпечні і економічно одноразові поштові пломби (ППО), свинцеві і пластмасові пломбами, номерні сигнальні пломбы пластиковые, скотч-стрічки в поєднанні з одноразовими поштовими пломбами.

Всі важливі і цінні поштові відправлення впродовж сторіч опечатувалися сургучною печаткою, щоб гарантувати достовірність вмісту конверта. Вперше сургуч для поштових потреб почав використовуватися у XVI столітті, а у Росії сургучна печатка почала застосовуватися з кінця XVII століття. До теперішнього часу цей матеріал займав важливе місце в поштових технологіях: він використовувався практично в кожному об'єкті поштового зв'язку – починаючи з поштового відділення і закінчуючи магістральними сортувальними центрами.

Проте у зв'язку з розвитком поштової логістики і запровадження у Росії мережі автоматизованих сортувальних центрів застосування сургучу стало неефективним і навіть небезпечним. У ході обробки і сортування поштових відправлень сургучні пломби крошаться, і їх фрагменти потрапляють в механізми сортувального устаткування, що призводить до серйозних поломок техніки і, як наслідок, до уповільнень в обробці і доставці пошти.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість