По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКупити старий будинок і відремонтувати обійдеться дешевше, ніж покупка нового

15 вересня 2012 року. Автор: Ольга ТОПОРІВСЬКА


Ремонт заміського будинку Будинок за містом – голуба мрія багатьох городян, змучених суєтою і шумом. Зробити мрію реальністю можна двома способами – придбати готовий будинок або побудувати з нуля свій власний.

За даними ріелторів заміського ринку нерухомості, купити малоповерховий будинок економ-класу в селищах Підмосков'я в даний час можна за ціною від 4 до 7 млн. рублів, а в селищах бізнес-класу ціна житлоовї нерухомості може доходити до 15 млн. рублів.

Набагато дешевше, стверджують експерти, придбати не котедж на ринку первинної нерухомості, а будинок старої забудови. А якщо поторговуватися, ще можна буде знизити ціну, а заощаджені гроші витратити на ремонт, щоб потім з непрезентабельної хатинки зробити сучасний котедж – провести капітальний ремонт будови.

Безумовно, капітальний ремонт вимагатиме чималих грошових вкладень. Проте, досить застосувати сучасні будівельні матеріали, щоб стіни мали високий ступінь теплозахисту,і добитися того, що дах будинку не протікатиме. Окрім цього, за допомогою таких сучасних матеріалів, як профнастил, металлочерепица, вініловий сайдінг та інш. можна добитися, що зовнішній вигляд і якість фасаду будинку відповідатиме всім євростандартам.

За вартістю виконання робіт і за вартістю реконструкція або ремонт заміського будинку буде набагато привабливішою, ніж нове будівництво, а за якістю матеріалів такий будинок нітрохи не поступиться новому.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість