По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівОсобливості покупки нерухомості за кордоном

16 серпня 2012 року. Автор: Ольга ШИМАНСЬКА


Нерухомість за кордоном Що добилися успіху в бізнесі люди розуміють: заробіток грошей – це тільки половина успіху. Підприємцям необхідно зробити все необхідне для того, щоб захистити вільну готівку від знецінення. Зберігати все зароблене в грошах – недоцільно. Експерти настійно радять інвестувати капітали в об'єкти з максимально високою ліквідністю. Ставку, в переважній більшості випадків, роблять на нерухомість за кордоном.

Чим приваблюють комерсантів ці об'єкти? Чому вони роблять ставку, саме, на нерухомість за кордоном купити яку можливо за допомогою спеціалізованих ріелторськіх компаній? Яким чином здійснюється покупка нерухомості за кордоном? Чи варто проводити операції своїми силами? Вирішення профільних питань займає у підприємців велику частину вільного часу. Люди фізично не здатні відірватися від справ, щоб придбати нерухомість за кордоном. Багато в чому тому, по допомогу вони звертаються в спеціалізовані компанії, готові покласти на себе весь клопіт клієнтів. За допомогою кваліфікованих експертів бізнесмени купують не тільки об'єкти комерційного призначення, але і нерухомості за кордоном біля моря. Співробітники ріелтерськіх компаній подають партнеру консультаційну підтримку при виборі лотів, проводять повномасштабну підготовчу роботу, збирають пакет документів для подачі в уповноважені служби суміжної сторони. При покупці нерухомості за кордоном спеціалізованими компаніями надається переводчик. Саме такий підхід, до придбання «ласих шматочків» закордонної нерухомості, дозволяє провести процедури з мінімальними часовими втратами, з дотриманням вимог місцевого законодавства.

Як вже було сказано вище, бізнесмени віддають перевагу лотам, що задовольняють критерії ліквідності. Реальна вартість нерухомості за кордоном з роками тільки збільшується. Таким чином, вкладники не тільки оберігають капітали від знецінення, але і в значній мірі збільшують власну фінансову потужність. Бажання купити нерухомість за кордоном виникає у представників ділового співтовариства і тому, що затребуваність її з часом меншою не стає. У разі виникнення тимчасових фінансових ускладнень продаж нерухомості за кордоном у жодному випадку не буде пов'язаний з якимись складнощами. Попит на лоти в рази перевищує наявні пропозиції – кількість охочих одержати у власність нерухомість за кордоном меншою не стає.

Певну частину комерсантів приваблює комерційна нерухомість за кордоном. На сьогодні, сотні наших співвітчизників мають налагоджений бізнес поза територією власної держави, володіння нерухомістю за кордоном створює певні передумови для реалізації на практиці перспективних проектів.

Існує певна думка, що нерухомість за кордоном – задоволення не з дешевих. Чи справедливе це твердження? Лише частково. Насправді, нерухомість за кордоном може стати власністю підприємців «середньої руки». У це не просто повірити, але вартість квадратного метра готової будівельної продукції виробничого призначення в країнах Старого Світу практично в два рази нижче за аналогічні цінові критерії об'єктів, розташованих в столичному регіоні Росії. У низці випадків, наші співвітчизники беруть приміщення в тимчасове користування – оренда нерухомості за кордоном оптимально підходить для вирішення поточних питань ведення комерційної діяльності.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість