По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Південно-Сахалінську продовжується ремонт квартир ветеранів

16 серпня 2012 року. Автор: Алла ТОПОРІВСЬКА


Ремонт у квартирі Як повідомили у відділі інформаційної політики адміністрації Південно-Сахалінська, В Південно-Сахалінську фахівці департаменту міського господарства спільно з депутатом Сахалінської обласної Думи Андрієм Хапочкіним перевірили хід ремонтних робіт у квартирі ветерана Великої Вітчизняної війни.

Удома у Клавдії Петрівни Фадєєвой, яка проживає тут вже більше 60 років, зроблять у двох кімнатах повністю косметичний ремонт, замінять вікна і частково дерев'яну підлогу. Не дивлячись на невеликі незручності, пов'язані з проведенням цих робіт, південносахалінка дуже рада, що у неї стане затишніше і комфортніше.

На прохання ветерана Великої Вітчизняної війни додатково до запланованих робіт із коштів Фонду «Спорт проти підворіття» в двох кімнатах будуть замінені радіатори опалювання.

Як розповіла головний фахівець відділу технічного нагляду ДГХ Марія Воронцова, в поточному році буде здійснений ремонт квартир по низким ценам 24-х помешканнях ветеранів Великої Вітчизняної війни. На сьогодні вже у 13 квартирах він закінчений повністю. Зараз будівельні бригади працюють 5 квартирах, в інших роботи розпочнуться найближчим часом. «Іноді терміни коректуються на прохання самих ветеранів, але до кінця року все буде завершено», - запевнила Марія Воронцова.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість