По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВітраж в інтер'єрі

16 серпня 2012 року. Автор: Петро ВИННИК


Вітражі Існує багато способів зробити свою квартиру затишною і красивою. У обробці стін і підлоги є багато варіантів — можна вибирати і вибирати, а ось із стелями завжди все зрозуміло — плитка, вапно або натяжна стеля. Нічого незвичайного, за винятком експериментів з формами, на жаль, не було. Зовсім недавно з'явилася можливість установки вітражних стель в квартиру. Вони доповнять абсолютно будь-який інтер'єр!

Прямий переклад слова «вітраж» — вікно зі склом. Походить воно від французького vitrage — заскління. Згодом цей термін почали використовувати в художньому сенсі для позначення картин зі скла або на склі, які найкраще сприймаються на світло. Тому спочатку так оформляли в основному вікна.

Історія вітражних стель йде в далеке минуле. Країни навіть сперечаються за титул «першопрохідців» в мистецтві вітражів. Проте дослідники стверджують, що фрагменти кольорового шкла використовувалися ще в Давньому Єгипті, а розкопки легендарного міста Помпеї дали археологам зразки скляної мозаїки, яку можна вважати прародителькою вітражного мистецтва. Відомо, що в шумерській культурі храми оздоблювали склоподібною глазур'ю, а римляни вставляли скляні пластинки у вікна будинків знатних патриціїв. А витражи на стекле в храмі святої Софії, головному соборі Константинополя, побудованому в VI сторіччі нової ери, складалися з кольорових кусочків шкла, зібраних у вигляді химерних орнаментів.

Особливий розквіт припав на готичний період. Тоді були зроблені величезні арочні вікна, які прикрашали храм. Вони якнайкраще підходили для ілюстрації складних релігійних сюжетів. Пізніше їх змогли встановлювати собі і прості люди, проте дозволити собі таку красу могли тільки дуже заможні громадяни, а інші милуватися такими творіннями тільки в храмах або церквах.

Безумовно, така конструкція повинна бути продумана до дрібниць, тому здобула широке використання тільки з розвитком технологій установки і виробництва.

Зараз виготовлення вітражів проводиться за найсучаснішою технологією, і це дозволяє робити якісні оригінальні композиції в достатньо короткі терміни.

Сфера застосування вітражів різноманітна — це вітражі у вікнах, дверях, різних перегородках, меблевих фасадах, підвісних стелях. При цьому їх використовують як для створення приватних інтер'єрів, так і в дизайнах різних установ, фірм або компаній.

Зважаючи на використання вітражів в різних стилях вони і виготовляються за різними технологіями. У домашніх умовах теж можна створити таку красу, проте існують деякі способи виготовлення вітражів, для яких необхідне спеціальне дороге устаткування.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість