По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів



Як вибрати квартиру в Брянську?

16 грудня 2012 року. Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ


Брянськ Значення власного житла важко переоцінити. Кожній людині потрібні не тільки дах над головою, але і місце, де вона може відчувати себе захищеною, де їй буде затишно і комфортно. Більш того, власне житло є мало не першорядним чинником, коли людина замислюється про те, щоб завести сім'ю.

Ринок нерухомості у всіх містах Росії, у тому числі і Брянську, стрімко розвивається. Газети, плакати на вулицях, реклама по телебаченню і радіо пістрявлять різними пропозиціями для тих, хто знаходиться у пошуках власного житла. Проте не варто забувати, що вибір і придбання квартири — це не покупка якоїсь дрібниці, це одна з найважливіших і відповідальніших фінансових операцій, які тільки можна собі представити.

Що ж повинна знати людина, якщо вона захотіла купити квартиру в Брянську? Слід брати до уваги той факт, що вибір нерухомості повинен бути заснований на обліку багатьох чинників. Перший — зрозуміло, ціна. Будь-яке агентство нерухомості у Брянську запропонує не один десяток варіантів, які у декілька разів відрізнятимуться за вартістю, починаючи від елітних апартаментів в центрі міста і закінчуючи нерухомістю від забудовників на околицях. Проте ціна це далеко не все, чим ви повинні керуватися при виборі.

Які питання ви повинні задати самі собі, якщо хочете купити нерухомість у Брянську? По-перше, визначтеся для себе з місцерозташуванням квартири. Враховуйте місце розташування житла щодо вашої роботи. Якщо у вас є діти, не забудьте поцікавитися про довколишні школи або дитячі садки. Зберіть максимально інформації про інфраструктуру, дізнайтеся, наскільки безпечний і спокійний район, в якому ви плануєте жити.

Для тих, хто хоче продати квартиру в Брянську, також варто враховувати, що покупець дивитиметься на стан житла. В деяких випадках набагато вигідніше купити квартиру без ремонту або у поганому стані дешевше і облаштувати її самому надалі, ніж купувати квартиру з євроремонтом. Якщо ви хочете продати нерухомість в Брянську, то пам'ятаєте, що на вартість житла також впливатиме поверх і планування, які у результаті можуть зіграти для покупця вирішальну роль, залежно від його побажань або можливостей.



На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість