По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

дачные садовые дома А с нами реализация этой мечты стала еще доступнее и ближе. Наши линии оснащены новейшим европейским оборудованием, что позволяет производить по-настоящему качественные садовые дома и беседки. Компания «Kingwoods» использует европейский опыт и современные технологии в производстве садовых домиков.

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Беккера в Іспанії конфіскували особняк

16 березня 2013 року Автор: Ельвіра ПІДГІРНА


Борис Беккер У легендарного німецького тенісиста Бориса Беккера відібрали віллу на Мальорці. З 2007 року колишній спортсмен намагався продати її за 15 млн. євро. Особняк розташований на 265 тис. квадратних метрів. Причиною конфіскації об'єкта стала несплата послуг компанії, яка займалася озелененням території особняка і підтримкою рослинності. Загальний рахунок, пред'явлений Беккеру, склав 276 162 євро.

Борис Беккер наразі не підтвердив факт конфіскації вілли і стверджує, що незабаром поїде відпочивати на улюблене місце на Мальорці. А тим часом його адвокати просять компанію, якій заборговував екс-тенісист, почекати з конфіскацією. Як виявилось, Беккер дотепер сподівається продати свою віллу.

Суть цієї колізії вже розглядали в суді. Бориса Беккера визнали винним, проте той подав апеляцію до суду вищої інстанції. Пізніше інший суд своїм позовом розпорядився відібрати у спортсмена віллу в рахунок погашення боргу.

Також стало відомо, що проблем у Беккера ще додалося: тепер претензії щодо неоплати рахунків йому пред'явила ще і будівельна компанія, яка вимагає у Бориса Беккера суму у розмірі 490 тис. євро.

Джерело: prosportinfo.net.

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість