По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВесільні кортежі стали загрозою руху на дорогах

18 квітня 2012 р. Автор: Петро ВИННИК


Весільний кортеж Прийшла весна. У потоці машин все частіше з'являються автомобілі, прикрашені бручками, кулями і стрічками, які безупинно сигналять і заповнюють повністю парковки біля скверів і парків. Це означає, сезон весіль у повному розпалі.

Раз по раз зі всіх дворів чутні веселі бібікання машин, які стараються перешуміти всю решту транспорту на вулиці, звуки музики. Веселість, шум, гамір, приємна суєта. Що ж може бути краще?

Проте все це добре доти, поки закохані і проводжаючі їх гості весільним кортежем виходять на трасу. Тут вже починається "веселість" іншого плану. Враховуючи те, що більшість весіль, як правило, припадають на час пік, останнім часом наречену з будинку забирають раніше, а тому доводиться робити відважні кола де-небудь недалеко від будинку урочистостей в очікуванні збору гостей. Час тягнути, так би мовити. А якщо врахувати, що автомобілів на дорогах міста вже і так більше, ніж треба, то десяток сигналячих прикрашених машин чинять істотний вплив на рух транспорту, особливо, якщо виходять на стрічну смугу.

Останнім часом став модним двомісний автомобиль на свадьбу для нареченого і нареченої, де наречений сидить за кермом. Тут зазвичай починаються гонки між друзями нареченого і нареченої і власне самим нареченим. Звичайно, в тих місцях, де це є можливим. І все це під оглушливі звуки сигналів. Хоча, за правилами дорожнього руху, клаксон використовується "тільки для запобігання небезпечній ситуації, якій не можна запобігти яким-небудь іншим способом". Проте у нас часто зловживають цим, до того ж включаючи ще і не тільки звичайний сигнал, але і різні звуки, що імітують голоси тварин, мелодії, що також не дозволяється законом.

Найчастіше працівники ДАІ прагнуть дуже лояльно відноситися до таких заходів – як-не-як, у людей свято, і не хочеться затьмарювати життя сім'ї, що тільки будується. Але деколи винуватці урочистості не знають межі дозволеного. Отже весілля весіллям, звичайно, але закон є закон.

Як відомо, поки що немає закону, який забороняв би збирати тих, що проводжають біля машини нареченого і нареченої. Проте, враховуючи стрімкий розвиток міст сьогодні, збільшення кількості транспортних засобів, внесення якихось поправок у це питання є доцільним.

Чи можна щось зробити, щоб упорядкувати рух весільних кортежів? Як відзначають у ДАІ, правила дорожнього руху однакові для всіх автомобілів на дорогах, чи то весільний кортеж, чи машини окремо. І якщо при супроводі не порушуються правила, нікого зупиняти правоохоронці не мають права. Проте, бували випадки, коли здійснювалися автохуліганства під час проїздів весільних процесій. У таких випадках представники ДАІ не раз зупиняли порушників і притягали до відповідальності у вигляді штрафу або в інших формах, залежно від того, наскільки грубо був порушений закон.

У ДАІ відзначають, що правоохоронці тільки раді, коли зустрічають на дорогах щасливі пари, які вступають у шлюб, проте слід поважати і оточуючих, і не заподіювати їм незручностей у вигляді оглушення криком клаксонів, виходу на стрічну смугу, створення пробок тощо. Таким чином, як би неприємно це не було, правоохоронцям доводиться посилювати боротьбу з водіями весільних машин, які порушують ПДР.

Недавно автор цих рядків був свідком, як попереду машини нареченого і нареченої у весільному кортежі рухалося авто з тонованими шклами, а з люка на даху, з піднятих задніх дверець і вікон висовувалися мало не до пояса відразу три оператори. Наші оператори дуже люблять показувати чудеса на віражах. Та й чого не зробиш, щоб відобразити всі подробиці урочистості для нащадків. Щоправда, такі "акробати" не думають про небезпеку, якій піддають не тільки себе, але і оточуючих. В результаті автомобіль був зупинений, а весільний кортеж був вимушений відправитися далі без відеохроніки.

Нерідко водії весільних лімузинів і машин, які йдуть в кортежі, на порожньому місці створюють проблеми на дорогах. Буває, що автомобілі, які йдуть в кортежі, прагнуть перегнати один одного, влаштуватися ближче до головного авто, рухаються у два-три ряди. Деякі самовільно перекривають дорогу, вискакують на зустрічну смугу, рухаються на заборонний сигнал світлофора, не пропускають пішоходів. Загалом, весільні процесії перетворюються на "круте піке". Такі випадки нерідко є причиною створення пробок на дорогах.

Наприклад, недавно була ситуація, коли через кортеж утворилася серйозна пробка. Прикрашені стрічками автомобілі спробували втиснутися на сусідню смугу, в результаті рух зупинився. Інші водії почали виходити з машин, почалася сварка. Враховуючи, що у містах і так пробки - нерідке явище, нервозність людей можна зрозуміти. Звичайно, настрій зіпсувався у всіх, неприємний початок щасливого сімейного життя. У справу втрутилися даішники, дійшло мало не до бійки...

Так, поза сумнівом, весільний кортеж - це обов'язковий атрибут кожного весілля, тому не варто відмовлятися від цієї традиції. Як же без нього. Проте, слід пам'ятати, що він призначений не для того, щоб безумствувати, а для того, щоб внести особливу красу і урочистість у цей найголовніший у житті закоханих захід.

Tags: наречені, шлюб, весільний кортеж, автомобіль на весілляНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість