По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВисокоякісні газоблоки Львів пропонує за доступною ціною

18 грудня 2013 года Автор: Ольга ДАХНО


Сучасним газоблокам відводиться вагоме місце в будівельній галузі. Ціна на газоблоки традиційно невисока, тому їх і вважають доволі універсальним будівельним матеріалом. Залежно від щільності, міцності та інших характеристик, цей будматеріал можна використовувати у якості утеплювача при спорудженні як житлових, так і адміністративних будівель. Він же є надійним жаростійким термоізолятором при облаштуванні теплоізоляції трубопроводів. Нарешті, газо блоки використовують як самостійний конструктивний елемент при побудові котеджів та інших невисотних споруд.

Надійної якості газоблоки Львів пропонує по доступній ціні. А завдяки високому попиту на цей будівельний матеріал, вдаеться, відповідно, зменшити і його собівартість при виробництві. Своїми унікальними властивостями газоблоки зобов’язані пористій структурі. Однакового розміру, рівномірно розподілені пори утворюються при додаванні до розчину цементу або гіпсу, також кварцового піску, алюмінієвої пудри чи пасти. Аби отримати максимум рівномірну структуру, матеріал часто піддають незначній вібрації. Припарка газосилікату, на зразок дріжджового тіста, забезпечує матеріалу необхідні технічні нормативи зі щільності.До головних переваг газоблоків, зокрема, відносять: низьку вагу, легкість в обробці та кладці, морозостійкість та низьку теплопровідність. Таким чином, помірні за ціною газоблоки є чудовою альтернативою цеглі при малоповерховому будівництві. Не варто забувати й про те, що за екологічними показниками матеріал поступається лише дереву. До того ж, газосилікат ще й надзвичайно вогнестійкий. Стіну у чверть метра за товщиною класифікують як протипожежну. Важливо стежити за тим, аби при будівництві в пори газобетону не потрапляла вода, бо тоді матеріал суттєво втратить у теплопровідності.

Відтак, спеціалісти рекомендують газосилікат краще використовувати усередині будівель, принаймні, ізолювати його від прямого контакту з зовнішнім середовищем. Сьогодні газоблоки можна замовити напряму із складів підприємства-виробника. Будівельний матеріал від виробника буде відрізнятися високою якістю і низькою вартістю. За допомогою газоблоків вдасться суттєво полегшити надійну конструкцію. Адже газобетон, як пористий матеріал, відрізняється особливою легкістю і не буде перевантажувати фундамент (відтак, його не обов’язково робити надто глибоким та масштабним).На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість