По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВправи для всього тіла - "розправа" з проблемними ділянками

18 липня 2012 року. Автор: Алла ТОПОРІВСЬКА


Бігова доріжка Красиве тіло – це мета не тільки спортсменів, але і людей, які вирішили піти в тренажерний зал і почати займатися. І у більшості людей проблемні ділянки – це живіт і стегна, тому в першу чергу потрібно підібрати вправи для преса по собі і розробити графік тренувань. Навіть відвідуючи тренажерний зал, не варто забувати і про виконання вправ удома.

Спершу потрібно засвоїти, що вправи для преса слід повторювати тричі на день, і бажано у різний час доби. Якщо графік роботи не дозволяє займатися спортом вдень, то можна один підхід робити вранці, а два залишити на вечір, тільки в різні години, наприклад, о 18, а потім о 20 і о 21. Проте для того, щоб одержати красиве тіло, недостатньо займатися тільки пресом, потрібно також підібрати вправи для всього тіла, які дозволять підтягти сідниці, накачати руки і зробити меншим об'єм стегон. Варто відзначити, що деякі вправи для преса виконуються з піднятими ногами, дякуючи чому м'язам напружуються. Тому в такій справі дуже важливий комплексний підхід.

Всі вправи для преса потрібно виконувати в три підходи по декілька разів, залежно від їх складності. Наприклад, звичайні скручування можуть виконуватися якийсь час, і за хвилину потрібно піднятися мінімум 30-35 разів, як для початківця. Проте такі навантаження на початковому етапі даремні, оскільки не вистачить витривалості потім виконувати інші вправи для всього тіла. Тому спочатку краще порадитися з тренером, який призначить спортивний курс і визначить динаміку занять.

Вправи для всього тіла можуть бути вибрані різні, але спершу потрібно привчити себе до зарядки і звичайних дій, які роблять ті, хто ходить на фітнес. Після того, як тіло буде привчено до спорту, і з'явиться велика витривалість, можна робити вправи для всього тіла з додатковим устаткуванням, таким, як гирі, кільця, велодоріжка і т.д. Загалом, їх можна вибирати за власним розсудом. Хоча, якщо купить беговую дорожку, тренажер, чи велосипед, то ці пристрої є універсальними, оскільки процес захоплюючий, і просто непомітно, як проходить час за бігом або катанням на велосипеді. Тому вибирати вправи для всього тіла потрібно з тренером, але універсальні заняття також дадуть непоганий ефект.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість